Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Magma1: @mickpl wrzucal ostatnio wywiad z lipca z nim, gdzie z wielkim bananem na ustach opowiadal, ze stopy wroca do poziomu sprzed pandemii (1,5% referencyjnej - juz mamy wiecej) za 3 lata i ze jak nieruchomosci w takich okolicznosciach maja nie rosnac. Jeszcze zapewnial, ze nie ma mowy o podwyzkach ponad stan z lutego 2020 r.
  • Odpowiedz
@kiedysmialemtubordo: dzisiaj jak jest ponad 1,5% to będzie mówił, że jebnie jak będzie 4% ale jak wzrośnie ponad 4% to powie, że jebnie jak dojdzie do 8%. Ostatecznie według turka nigdy nie jebnie, a w Polsce w dowolnie wybranym roku w przód i wstecz brakuje/brakowało/będzie brakować 2 milionów mieszkań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bazek993: no nie, akurat tam mowil - z tego co pamietam - ze rynek zacznie odczuwac gdy wartosc dojdzie do 2-2,5%, czyli - idac WIBOREM - juz. Idac stopami - za dwa dni najpewniej.
  • Odpowiedz
@Magma1: jestem fanem Bartka od dawna. Już z 10 lat temu zachwycałem się jego twórczością. Tworzył wtedy dla innego pracodawcy (chyba Open Finance). Wymyśliłem nawet taki termin- "turkowszczyzna". Bartek "sky is the limit" Turek jest spoko ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz