Wpis z mikrobloga

W #planetside2 wprowadzono właśnie pierwszy z dużych patchy mających poprawić optymalizację gry. Podobno ilość fpsów ma wzrosnąć już dzisiaj o 30%. Ktoś już grał? Jest duża różnica?

Ostatnio mój Radeon HD 5770 słabo radził sobie z tą grą. Nie wiem czy jest sens ponownie ściągać kilkanaście GB, tylko po to aby przekonać się że gra nadal jest niegrywalna na moim sprzęcie.

#mmo #planetside
  • 7
  • Odpowiedz
wprowadzono właśnie pierwszy z dużych patchy mających poprawić optymalizację gry


@perun86: Mi na low i na najniższej rozdziałce to ledwo działało. DIRT2 w 720p mi działa na full detalach w 40 fps.
  • Odpowiedz
@le1t00: Trochę poszperałem na temat tego patcha i okazuje się że jest nadzieja :) Sami twórcy gry już od jakiegoś czasu dość mocno zapowiadali polepszenie optymalizacji a gdyby efekty miały okazać się rozczarowujące to nie byłoby to dla nich korzystne przy takim obrocie sprawy.

"first performance patch released today marks a HUGE increase in playability across the board.

Just how large are these increases? Let’s put them into perspective, shall we?
  • Odpowiedz
@le1t00: Chciałeś żebym zawołał. Trochę przed chwilą pograłem i okazuje się że rzeczywiście jest duża różnica po tym patchu. Myślałem że ktoś przesadził w tym cytacie który dałem powyżej ale na low w 1920x1080 nawet w bardzo intensywnych walkach miałem ok. 34 fpsów, czyli jakieś 2 razy więcej niż kiedyś na najniższej rozdzielczości i ustawieniu wszystkiego na very low.
  • Odpowiedz