Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #pcmasterrace #secretservice

Jak byłem dzieciak to komputerowy ojciec kupował mi Secret Service i sobie czytałem i oglądałem obrazki. Później gazety wylądowały na ogródku działkowym w ''archiwum'' xD

XX lat później na tym samym ogródku otworzyłem z archiwum setne wydanie SS i była w nim strona z ogromnym napisem, że wygrałeś wycieczkę dla całej rodziny (już nie pamiętam gdzie, chyba zagraniczna) na bodajże 2 tygodnie z okazji okrągłej setki (mogę się mylić i mogła to być inna okazja - nie pamiętam już) wydania pisma.

Także tego, nigdy w życiu nie wygrałem nic, może raz 10zł w totka, a jak już wygrałem to przeterminowałem temat o ~10 lat :S
  • 4
@zgreddo na 100% nie setny numer bo upadli po wydaniu 95 :) Jako fan, który przeczytał wszystkie numery kilka razy powiem że nie kojarzę żeby kiedykolwiek była jako nagroda wycieczka dla całej rodziny. No ale może się mylę i ktoś mnie poprawi.

Dodatkowo - to były czasy gdzie pisma nie były foliowane czy coś, więc każdy mógł podczas kupna sobie wybrać wersję z wygraną, soooooo - słaby bait kolego (ʘ
@pawel_bo: żaden bait. To było tyle lat temu, że nie pamiętam okazji i nie jestem fanem SS do tego stopnia, by znać rozmiar butów poszczególnych osób. Fakt, nie pamiętam by wtedy gazety były foliowane. Na stronie było napisane, że to jedyny egzemplarz z tą wiadomością, więc powodzenia ze szukaniem tej informacji w innych xD