Wpis z mikrobloga

Mam pytanie co do telefonu Motorola Moto E7 Power. Z recenzji wynika że telefon jest ok, tani, da się z niego dzwonić, da się przeglądać internet, a bateria nie padnie po kilku godzinach. Tylko nie wiem jednej rzeczy - czy wiadomo jaki jest spadek wydajności wraz z czasem? Nie mam doświadczenia z telefonami z tej półki cenowej, raczej korzystałem z telefonów z zakresu 800-1100 złotych i tutaj problemów nigdy nie było.

#smartfon #telefony
  • 8
@Ramone: Telefon nie dla mnie. To po prostu ma dzwonić i nie umierać przy przeglądaniu internetu. I właśnie dobrze by było gdyby wytrzymał kilka lat, bo inaczej równie dobrze można dopłacić 200-300 złotych i mieć coś co wytrzyma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Major303: jak uważasz. Ja bym się w to nie pchał bo to szaleństwo. Chyba że to dla osoby mało wymagającej a przeglądanie internetu się kończy na 15 minutach dziennie. Teraz byle jaki średniak jest sprzętowo mocniejszy ze 3 razy.
@Ramone: Pierwsze "dobre" smartfony zaczynają się od około 800 złotych, co jest ceną z kosmosu dla kogoś kto używa telefonu głównie do dzwonienia i okazjonalnego przeglądania internetu. Ja bym tyle dał, ale tak jak mówiłem, telefon nie dla mnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Major303: wiem, tylko potem ta osoba będzie płakać że wolno działa ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale niektórych nie da się przekonać. Nie zazdroszczę takiego wybierania ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ramone: No właśnie recenzje i opinie mówią że jest w pyte. Tylko jednak obawiam się, że po roku (albo nawet mniej) będzie chodzić tak wolno, że będzie trzeba kupić coś nowego. Jak telefon się zestarzeje to i przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomoże.