Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Chciałbym Wam życzyć wszystkiego dobrego na 2022. Nie ukrywam, że portal ten jest mi bliski jak żaden inny, ponieważ wyniosłem z niego bardzo dużo, szczególnie w wieku 18-19 kiedy zobaczyłem dzięki Waszym wpisom, że w Polsce faktycznie da się żyć trochę inaczej niż za 2,5k miesięcznie z kredytem na karku - wystarczy mieć samozaparcie i trochę ambicji + zdrowie, którego niestety nie mają wszyscy po równo.

Każdemu z Was życzę abyście osiągneli swoje wymarzone cele na nowy rok - zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Pamiętajcie, abyście byli szczęśliwi przede wszystkim z Waszego punktu widzenia - to co mówi babcia, mama, siostra ma drugorzędne znaczenie. Chciałbym wierzyć, że za rok będziemy mirkować dokładnie w tym samym gronie - choć może w troszkę lepszych już czasach.

Przy okazji robię #rozdajo pysznego bimberku 0,5l o smaku pomarańczy i czekolady.
Plusujemy do 02.01.22 23:59:59 i 03.01.22 robię losowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bądźcie zdrowi!

#oswiadczenie #podsumowanieroku #podsumowanie2021
  • 13
@onionhero Najlepszego. Zawsze dobrze słyszeć dobre słowo zamiast narzekań. Ale po wykopie bym się nie spodziewał mega wsparcia ;) Przynajmniej nie przy tym co teraz widzę. Mnóstwo spamerskich wpisów i szurów.
@onionhero jest mi niezmiernie miło, zawsze plusuję porządne #rozdajo licząc na to że ktoś będzie mieć miły prezent, raczej bez nastawienia się na to że wygram, no bo jaka jest szansa a tu proszę. Niestety ja jestem na #emigracja :(

Jeśli jest taka możliwość to chciałbym przekazać nagrodę użytkownikowi @cheeseandonion za jego blisko dwuletni już wkład w trzymanie przy życiu najlepszego tagu na wykopie - #tsns
Jeśli nie, to proszę komisyjnie przeprowadzić