Wpis z mikrobloga

podsumowanie:
- Infekcję #koronawirus przeszedłem pod tlenem w szpitalu po czym dochodziłem do siebie kilka miesięcy.
- trochę stresu było z moją mamą gdy przy #covid19 otarła się o śmierć będąc na OIOM.
- byłem na pięciu pogrzebach (pierwszy taki rok) w tym dwóch covidowych.
- zrzuciłem trochę kilogramów
- potrafię pływać od zawsze, ale pierwszy raz przepłynąłem kilometr za jednym zamachem.
- cztery razy byłem turystycznie poza granicami w tym raz na innym kontynencie i dwa razy poza UE (Ukraińskie bieszczady są bardziej bieszczadzkie od naszych), a i wypocząć na Polesiu się udało. #podroze
- zasoby finansowe i perspektywy zarobkowe mi się poprawiły.
- było kilka negatywnych wydarzeń w rodzinie które dzięki dobrym decyzjom ostatecznie wyszły na plus.
- moja rok temu bardzo krótka #czarnolisto znacząco się w tym roku wydłużyła
- na przyszły rok już mam zaplanowane trzy wyjazdy turystyczne w tym jedną z europejskich stolic i zmianę klimatu w zimie.

#podsumowanie2021 #podsumowanieroku
maniac777 - podsumowanie:
- Infekcję #koronawirus przeszedłem pod tlenem w szpitalu ...

źródło: comment_1640954830hpODIGpqoCMOTw9KLgoKyW.jpg

Pobierz
  • 10
@hszan: Bylem w okolicach granicy nadwagi i otylosci (po tej zlej stronie) czym zwiekszylem swoje ryzyka o jakies 30%. Byla to swieza sprawa bo ta granice przekroczylem w czasie epidemii wiedzialem ze musze stracic kilka kilo i nawet mi sie to zaczynalo udawac.

Nie zmienia to faktu ze patrze na to w kategoriach ryzyka. Lezalem na oddziale covidowym obok takiego przecinka w swoim wieku z cala pewnoscia prawidlowa waga.