Wpis z mikrobloga

Moja pierwsza w życiu Wykopaka dotarła!
To właśnie dla niej kilka lat temu założyłem konto i z wieloletniego biernego obserwatora stałem się Mirkiem. Początkowo zabrakło mi stażu i się nie załapałem, dwa kolejne lata zabrakło mi ilości wpisów, aż w końcu... jest!
Mimo, że trafiłem do zespołu drugiej szansy i spodziewałem się czegoś pokroju drutów do dziergania swetrów, moja para - anonimowy dla mnie Mirek - stanęła na wysokości zadania i świetnie spersonalizowała mi pakę. Jest w niej cudowna czapka dla zmarźlucha oraz szybkoschnący ręcznik, którego będę mógł użyć przy wyprawach na dziko. Jest też kilka gadżetów wydrukowanych na drukarce 3D, a jeden fajniejszy od drugiego: wyciskarka do pasty (choć na początku myślałem, że to kątownik), wyrzutnia oraz fidżet spinner w formie przekładni planetarnej. Nadal się głowię jak drukuje się coś tak skomplikowanego...
Jest jeszcze gra w rodzaju Mafii - w Mafię grałem ostatnio pewnie z 10 lat temu - którą będę mógł użyć jak tylko skończy się ten dziwny okres i znowu będzie się można bezpiecznie spotykać z kilkoma ludźmi na raz.
I na samym końcu jest jeszcze bardzo ładna ramka z niebyle jakim zdjeciem: mój Mirek uratował psa z łańcucha i stali się kumplami. Masz bardzo dobre serce Mirku, dziękuję Ci za tego psa. Jestem pewny, że czworonóg codziennie myśli o tym, jak mu teraz dobrze. Nawet, gdy lata po salonie z głową w torbie na śmieci, w której utknął szukając przekąsek ;-)

Bardzo, bardzo dziękuję, dostałem naprawdę super pakę! :-)

#wykopaka #pokapake
WampirZSuchodolu - Moja pierwsza w życiu Wykopaka dotarła!
To właśnie dla niej kilka ...

źródło: comment_1640953781IB4MhuTrRQCrB09BJX1h04.jpg

Pobierz
  • 1