Wpis z mikrobloga

Jeden z najsmutniejszych dni dla przegrywa w roku. Patrzysz i słuchasz jak inni spedzaja go ze swoimi drugimi połówkami. Swoiste podsumowanie roku.

A Ty przegrywie co? Sam Przed kompem z czipsami, albo w najlepszym wypadku z rodzicami?

Udaje że wszystko jest OK, że mnie to nie rusza. A tak naprawdę to chciałbym położyć się spać normalnie jak zawsze, by nie patrzeć na to wszystko i nie myśleć. Ale nie, nie wypada bo znowu będą od totalnych przegrywów wyzywać. Choć i tak się domyślają ze jestem.

Dzień za dniem, rok za rokiem. Mijaja w ten sam sposób. Pociąg już dawno odjechał, a przegryw nawet na peronie nie stał. Choć chcial zdazyc, ale Seba i Oskarek nie wiadomo dlaczego zamkneli go w kiblu dla zabawy.

Jedyne pocieszenie to to, że jestem coraz starszy. A skoro starszy, to bliżej do końca niż dalej. Nienawidzę sylwestra. Taki wysryw z dupy

#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc
  • 5
@Saynighte Znajomymi też bym nie pogardził. Tylko jakoś nie mam takich w moim wieku, żeby ktoś pomyślal i mnie zaprosił ( ͡º ͜ʖ͡º) Wszyscy mają własne rodziny albo zwiazki, więc taki przegryw potrzebny im jak 5 koło u wozu.

Pisząc o dziewczynie miałem na myśli osobe, która kochamy i nas kocha. A nie laske, z którą jesteśmy z braku laku