Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Wy to kurde Wykopki załamujecie.

Najpierw płacz na #przegryw że żadna kobieta was nie chce, macie depresję i ogólnie dramat

A jednocześnie plujecie jadem w kierunku każdego #rozowypasek

Jak napiszę na wykopie np: "skończyłam właśnie jeść" , to zawsze znajdzie się ktoś, kto napisze: i co p00lko wytarlas już z pyska sperme potężnego mokebe?

No szok i niedowierzanie że baby wam się za takie teksty same nie pakują do łóżka.
  • 26
@Anesa: No #!$%@? co zrobisz, wykopki z tego tagu sami są sobie winni ze dziewczyny nigdy nie mieli. No bo kto chciałby być z chłopcem który nie dba o siebie, jest fleja i brudasem, hejtuje anonimowo w internecie i jest zawsze na wszystko negatywnie nastawiony
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mlody_jeczmien:
Czy chcesz przez to powiedzieć, że Ci sami ludzie, którzy narzekają na samotność narzekają jednocześnie na KAŻDĄ kobietę i te grupy w całości się pokrywają?
Nie

Dlaczego Black pill to kumulacja zawiści?
W tym tagu nie ma za bardzo żalu o to, że komuś w życiu nie wyszło tylko to wina kobiet które wybierają facetów którzy bardziej im się podobaja i tych facetów, którym się powodzi w życiu i ruchają
Nie


@Anesa: O co więc chodzi?

tylko to wina kobiet które wybierają facetów którzy bardziej im się podobaja i tych facetów, którym się powodzi w życiu i ruchają kogo chcą.


@Anesa: Prawdziwy blackpilowiec nie ma żalu o to, że kobiety wybierają przystojnych mężczyzn bo to jakby mieć żal do lwa, że nie jest weganem. Żal można mieć co najwyżej do ludzi, którzy zaprzeczają, temu że statystycznie wygląd jest absolutnie najważniejszy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mlody_jeczmien: o nic nie chodzi. Kolega dopowiedział sobie coś do mojego posta i każe się tłumaczyć więc mówię, że nie o to mi chodziło.

Może to dlatego, że nie jestem facetem, ale nie spotykałam się z uświęcaniem dziewczyn i z rozpowszechnianiem opinii, że wygląd nie ma znaczenia
@Anesa: ładnieś to napisała () przeglądam czasem wpisy spod tagu przegryw i rzeczywiście mozna tam czasem trafic na ciekawe wpisy, ale wiekszosc jest po prostu odpychajaca. Tęsknią za byciem kochanym, a jednoczesnie sieją wokół nienawiść. ¯\_(ツ)_/¯
@Anesa: Nic sobie nie dopowiedziałem, po prostu pytam bo taki wydźwięk ma twój wpis. Piszesz, że najpierw jest płakanie o samotność później plucie jadem, a na końcu zaskoczenie, że nie ma partnerki. Wynika z tego, że uważasz, że toksyczność jest tym co powoduje samotność. Ja się z tym nie zgadam, więc chciałem dopytać.

Może to dlatego, że nie jestem facetem, ale nie spotykałam się z uświęcaniem dziewczyn i z rozpowszechnianiem opinii,