Wpis z mikrobloga

@RozentuzjazmowanyBlondyn: nie mam doświadczenia jeśli chodzi o Clio, ale w swojej 508 mam teraz xenon plus led i świeci mega (musiałem po zakupie wymienić żarniki - 250 ziko sztuka) - przesiadłem się ze starego nissana i w ogóle nie ma porównania :) jeśli nie wiązałoby się to z jakimiś super wielkimi kosztami to wg. mnie warto, zwłaszcza jeśli zdarza Ci się często jeździć po zmroku.
@RozentuzjazmowanyBlondyn: montuj, będą lepiej świecić. Skoro masz spryski i samopoziomowanie, to powinno się to odbyć w miarę bezboleśnie. Może jakiejś wiązki albo modułu brakować, ale ja bym wstawiał je. W obecnym aucie brakuje mi ksenonów po poprzednich genialnych ksenonach opla.

Notabene jak ja nienawidzę takiego druciarstwa. Auto po wypadku, ksenony drogie, ch.j, wstawiamy zwykłe. Ja prdl. Oczywiście to nie do ciebie Mirku, tylko tych januszy co naprawiali to Clio.
@RozentuzjazmowanyBlondyn
@Volto12

Były xenony w Clio II. Sam w jednej sztuce miałem i świeciły lepiej niż zwykle reflektory. Bardzo fajnie to wygląda w takim małym starym aucie. Miałem jeszcze w nim skórzaną kierownicę, tempomat, automatyczną klimatyzację, szyberdach. Brakowało tylko skóry. Dużo też pomaga w zwykłych lampach polerka, bo w clio jak i w innych starszych autach lampy się zwyczajnie starzeją.
@Pio23: To że były to wiem :D Będę kombinował na wiosnę żeby to skompletować wszystko. Pewnie z 2k będę musiał wsadzić w to wszystko. Reflektory, przetwornice, sprawdzenie czujnika poziomowania i wiązka czy czasem ktoś nie pomieszał. Ostatnio chciałem wymienić przeciwmgielne i okazało się że jest przylutowane na stałe... Czekam na wtyczki hermetyczne :D Auto z silnikiem 2.0 to doda mu jeszcze lepszego wyglądu