Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
ehhh tyle czekalem na prywatną wizytę u dermatologa za 150 ziko i przepisala mi tetralysal+epiduo a teraz czytam na wypoku że tym jedyne co to se żołądek rozwalę a nawet jak pomoże to tylko chwilowo i jak przestanę to brać to wszystko wróci i już mi się nie chce niczego
typiara z apteki spytała się mnie czy chcę jakiś probiotyk do tego a ja mówię że o niczym takim pani doktor nie wspominała więc podziękowałem i tera się dowiedziałem że powienienem coś takiego wziąć, jaki probiotyk polecicie i jak go stosować? przed czy po tetralysalu?
Brał ktoś z was to? Jeszcze mam jakiś klindancyl przepisany jak tetralysol nie zadziała
a już se zdjęcie zrobiłem żeby później porównać jakie są efekty xD
#tradzik #przegyrw #medycyna #lekarz #dermatologia #kosmetyki #uroda #cera #rozowypasek #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cb78270ed247000a921fa7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
UprzejmaLama: Brałem tetralysal 8 lat temu i mi dużo pomógł i nie mam nawrotu po dziś dzień, więc jest jest szansa, że ci też pomoże. Co do probiotyku to mi lekarz też mówił, że do tetralysalu nie trzeba brać osłony na żołądek, bo to nie jest taki antybiotyk jak w potocznym rozumieniu. Chociaz zdania są podzielone, jedni mówią, że nie trzeba brać inny, że trzeba. Tak czy inaczej mozesz sobie kupić