Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odkryłem, że Orange sprzedaje numery swoich abonentów. Jak do tego doszedłem? Kupiłem nowy numer w Play, przez rok był nieużywany, ale ciągle aktywny w telefonie, nikt nie znal tego numeru. Po roku przeniosłem numer do Orange. Po dwóch tygodniach od przeniesienia rozpoczęły się natarczywe telefony z różnych numerów w sprawie fotowoltaiki. Raz na jakiś czas cały dzień non stop dzwoni bot. Firma która dzwoni dokładnie wie do jakiego powiatu telefonuje. A dane te miało tylko Orange. Wszyscy znajomi co mieli/mają numer w Orange też otrzymują ten spam. Dziadowska sieć. Komuś zamówić fotowoltaike? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotowoltaika #callcenter #spam #orange #nju #flex #operatorzy #play #plus #tmobile #siec #prepaid #oszustwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cad2000ed247000a921301
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 35
ZostalaMiTylkoMelodia: Sprzedają, był nawet kiedyś o tym jakiś reportaż w Uwadze, właśnie o Orange. Ale to się dzieje nie tylko w Orange. Słyszałam o sytuacji w moim mieście gdzie dziewczyna pracująca w Plusie sprzedała dziesiątki numerów telefonów pracownicy jakiegoś banku żeby mogła sobie nabijać klientów zimnymi telefonami.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
RzeczywistyPiżmowół: może masz numer po kimś, który był w jakims wycieku? Mam orange od 6 lat, też przenosiny z playa, przy przenoszeniu numeru poodznaczałem wszelkie zgody i przez wiele lat nie miałem żadnych telefonów (w przeciwienstwie do playa, ktory non stop molestowal mnie telefonami konsultantów, którzy starali sie wcisnac mi gorsze oferty abonamentu niz te ktore mieli dla mnie w panelu klienta xD ). Telefony o fotowoltaice, kompletach poscieli, garnkach i
@AnonimoweMirkoWyznania: Skad wiesz, ze to nowy numer? Stare numery caly czas wracaja do puli na przeczekanie, po 6 miesiacach czy roku trafiaja do nowych klientow. Rownie dobrze mogles dostac czyis numer, podawac dane w sklepach, do autoryzacji.

Mam od kilku lat ten sam numer, przeniesienie z Orange do Nju czyli nadal Orange, jakos tez dzwonia z fotowoltaika, jakimis sanatoriami.
@krzywy_kanister: Przenosił numer z Play do Orange i w Play nikt nie dzwonił, a w Orange dostaje spam. Ja dostałem numer po jakimś patusie z Kielc tak jak piszesz, dzwonią do mnie jakieś #!$%@? żebym kasę oddał, ostatnio typ jakiś dzwoni i z kim rozmawiam do mnie... Ja do niego że to on do mnie dzwoni i do kogo się chciał dodzwonić? Typo się spruł że wydzwaniam do jego karyny i
Odkryłem, że Orange sprzedaje numery swoich abonentów.


@AnonimoweMirkoWyznania: phi, sprzedają... Abonenci sami sprzedają! Nie wiem jak w Orange, ale np. w Play jest zniżka bodajże 5zł/numer za zgody marketingowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)