Wpis z mikrobloga

Tinder to porażka i mowie to jako niebieski xd
Szukam dojrzałej emocjonalnie kobiety, wiec ustawiłem przedział na 24-28 i w tym przedziale są same wyrzutki.

Nie problem trafić na modelke , ale później okazuje się, że:
- Jest niska (sam mam 178, wiec ponizej 170 nie wchodzi w grę, bo niskie mnie nie beda kręcic po prostu)
- Mieszka z ojcem 100 km od miasta wojewódzkiego xd
- Jest gruba
- Ma skrajnie lewicowe poglądy
- Nie ma zawodu

Ja nawet nie szukam do związku, a po prostu jakieś fwb, a nawet tego nie mogę znaleźć xd
Mam jedną , chyba dobrą kandydatke, ale ona raczej szuka beciaka, wiec narazie nie podejmuje dalszych kroków.
Dodam, że szukam w Warszawie.

Masakra, nie znalazłem nawet żadnego, z którym chciałbym sie spotkać. Wymagania mam minimalne. Minimalne, żeby mnie kobieta pociągała, bo seks z desperacji mnie nie interesuje. Trochę mi smutno. Niby mam kogoś na seks, ale ten seks mnie do końca nie satysfakcjonuje, a w takim tempie to nie znajde nikogo nowego do 30. #tinder #przegryw #oswiadczenie #rozowepaski #niebieskiepaski
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
@Shinyz0 ja 185 mam, a na wzrost w ogóle nie patrzę, ale to prawda ze ostatnio dramat się zrobił tam jak nie wyglądasz jak chad. No i sporo ulanych a takie od razu odrzucam
  • Odpowiedz
narzekaj na "skrajnie lewicowe poglądy"

nie szukaj relacji a jakiegoś hedonistycznego wyżycia się.


To jest skrajnie lewicowe, atak na rodzinę i na sacrum współżycia które to tradycyjnie jest zarezerwowane dla mężów.
  • Odpowiedz