Wpis z mikrobloga

Prawaki: kultura gwałtu nie istnieje, to wymysł lewactwa!
Też prawaki:

Jest akcja jest reakcja, wysyła zdjęcie o podtekście erotycznym to niech potem nie płacze. Nie bronię tego zboka, ale powinna się z tym liczyć


Nie bronię zboka, ALE jeśli kobieta nie nosi burki to sama prosi się o napastowanie seksualne xD

wrzucając tego typu zdjęcia na ten portal i jeszcze nie pojmować jakie konsekwencje mogą sie z tym wiązać


pamiętajcie dziewczyny, wrzucając erotyczne zdjęcie automatycznie oznacza to chęć otrzymania fifloka od stulei na PW! ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak jesteście w bikini na plaży to zapraszacie do seksu!
#rozowepaski #niebieskiepaski #bekazpodludzi #kulturagwaltu
Gwendeith - Prawaki: kultura gwałtu nie istnieje, to wymysł lewactwa!
Też prawaki:
...

źródło: comment_1640599056RPFmrYSRY50dT8RtN2GtwA.jpg

Pobierz
  • 162
Ale nie żyję i wiem jak wygląda rzeczywistość xD


@marv0oo Ale to, że tak wygląda rzeczywistość, to wiadomo. Przecież nie od dzisiaj lewica mówi o kulturze gwałtu i tyle dobrze, że jesteś chociaż w stanie to zauważyć. Ale nie mam pojęcia czemu dajesz "xD"? Przecież jak nikt nie będzie zwalczał takich zachowań, to w jaki sposób ma coś się zmienić na lepsze?
A tłumaczenie "tak wygląda rzeczywistość" też jest #!$%@? warte. No
a co jeśli ja nie chcę oglądać takich zdjęć, dlaczego jakaś kobieta powinna móc "napastować" mnie swoimi półnagimi zdjęciami? co to za podwójne standardy?


@Himre A masz takie same pretensje do mirków, którzy wrzucają zdjęcia losowych lasek z neta, czy tylko gdy wykopowe różowe wrzucają swoje zdjęcia?
Przecież jak nikt nie będzie zwalczał takich zachowań, to w jaki sposób ma coś się zmienić na lepsze?


@grzsci: No nie wiem, może NIE PODPUSZCZAĆ ludzi do takich zachowań? xD
"Onie jakiś psychol wysłał penesa lasce za to, że wstawiła zdjęcie nóg. Sama wstawię zdjęcie nóg prowokując go, żeby mi też wysłał i potem będę płakać, że dostałam penesa na pw" xD

No sorry, ale tak to można olać każdy problem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gwendeith: Osobiście to czuję się molestowany tymi zdjęciami o seksualnym kontekście wrzucanymi na Wykop. Jak ona nie chce oglądać penisów tak ja nie chcę oglądać jej tyłka którym szczuje ze zdjęcia. W obu przypadkach mamy żałosnych ekshibicjonistów tylko kobiety mają kulturowo większe przyzwolenie do ekshibicjonizmu. Skoro mnie zmusza do oglądania swojej dupy to niech se ogląda siury zboków.
No nie wiem, może NIE PODPUSZCZAĆ ludzi do takich zachowań? xD


@marv0oo O bracie, stąpasz po cienkim lodzie... Właśnie to jest kultura gwałtu, która bronisz zrzucając winę na ofiarę. I tak, obwiniasz ofiarę, bo sam wyraźnie piszesz, że to ona podpuszcza swoim ubraniem. I mówię, że stąpasz po cienkim lodzie, bo dokładnie tak ludzie usprawiedliwiają gwałcicieli. A z tego co pamiętam, to nawet jakiś ksiądz się tak bronił w sprawie molestowania ministrantów.
Właśnie to jest kultura gwałtu,


@grzsci: Nie, to jest koorwa ZDROWY ROZSĄDEK XD nie wsadzasz ręki pod kosiarkę, bo ci ją utnie, a nie - wkładasz łapę pod ostrza i potem ryczysz, że KULTURA KRWIOŻERCZYCH KOSIAREK xD
Jak kobieta sama, pijana, w kusym stroju lata po ciemnych uliczkach w środku nocy to sorry, ale jest głupia. Jak ją zgwałcą to oczywiście nie jest jej wina, ale jak najbardziej MOGŁA TEGO UNIKNĄĆ.
@grzsci: P.S.

Gdyby ludzie myśleli tak jak Ty "I albo się dostosujesz, albo cóż...", to byśmy dalej siedzieli w jaskiniach.

Niektórych czynników nie jesteś w stanie wyeliminować w 100%. Albo inaczej - możesz to zrobić, ale cena za to będzie znacznie gorsza od pozostawienia tego jak jest. Gwałcą m.in. ludzie chorzy psychicznie czy skrzywieni umysłowo. Jak chcesz wyeliminować to zagrożenie? Holokaust osób chorych umysłowo? Czy może od razu "Atomowa Alternatywa" i
@Gwendeith: pieknie sie gosciowi troll udal, jak sklócił z soba zwyklych uzytkownikow, wysylajac zdjecie jakiejs bialorusinki zneta, piszac o dickpicu ktorego nie bylo prwnie

a ty lyknales i swoja cegielke do nakarmienia trolla dales, beka
@Haerbin: Dolewanie oliwy do ognia, co może się stać? Ale wiesz co, powiem Ci coś od siebie. Facet staje się kochanym misiaczkiem albo jak dźwiga na siłowni 6 dni w tygodniu, albo jak tyra w robocie po naście godzin i w celu rekompensaty tyrania kupi sobie fajne auto którego i tak nie ma czasu używać. A kobieta? Pokaże nogę i poślady na które i nad którymi nie pracowała, a które po