Wpis z mikrobloga

@Radziwil172: u mnie tyko narkomańsko-przestępczo-patologiczny bełkot alkoholowy, nie polecam, ale pozdrawiam.
@Paula_pi: Ej, a jak ja bajtuje na dziennej i wrzuciłem kilka znalezisk, ale tam też pewnie bajtowałem albo manipulowałem celowo żeby wprowadzać w błąd użytkowników i robić afery których nie było, to też wstyd?
Bo mi nie jest, a może powinienem się zaczerwienić, albo zblednąć, po prostu nie wiem co mam teraz ze sobą zrobić odp. ważne
@Radziwil172: Pozdrawiam

Niniejsza wiadomość została wygenerowana automatycznie. Prosimy nie odpowiadać na nią, ponieważ to konto jest wykorzystywane tylko do wysyłania, a nie odbierania wiadomości.

Nadawcą niniejszej wiadomości jest firma HISSIS. Ochrona Twoich danych dla firmy HISSIS jest najważniejsza. Dalsze informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym prywatności danych oraz Warunkach ogólnych.
@Paula_pi: ja wiem, że jestem bystrzacha i taki czasami nawet zdolny chłopak jestem. I skromny też, bo nie lubię się zbytnio wywyższać i chwalić swoim intelektem przed jakimiś prymitywami. Nie ma co rzucać pereł przed wieprze i ja to doskonale rozumiem.
A w tym przypadku po prostu zastosowałem analogię. Analogia to słowo klucz do odgadnięcia zagadki, jak tak szybko to pojąłem.