Wpis z mikrobloga

@kiedysmialemtubordo: Ja osobiście nie wiem czy wy kiedykolwiek byliście w banku albo u doradcy kredytowego xD każdy na starcie dostaje info o tym jak wyglada ten okres kredytowania, dostaje tabelki co składa się na koszty kredytu, jak wyglada marża przy danym procencie wkładu własnego i okresie spłaty itd oraz to czy stopki będą stałe czy zmienne. Wmówiliście sobie ze kredytobiorcy nie wiedza na co się piszą oraz nie zdają sobie sprawy
Ja osobiście nie wiem czy wy kiedykolwiek byliście w banku albo u doradcy kredytowego xD każdy na starcie dostaje info o tym jak wyglada ten okres kredytowania, dostaje tabelki co składa się na koszty kredytu, jak wyglada marża przy danym procencie wkładu własnego i okresie spłaty itd oraz to czy stopki będą stałe czy zmienne. Wmówiliście sobie ze kredytobiorcy nie wiedza na co się piszą oraz nie zdają sobie sprawy z zagrożeń
@PandaCKratka to nie jest troll. Wy naprawdę jesteście oderwani od rzeczywistości. Większość Polaków noe myje dupy po sraniu, a ty im każesz czytać i rozumieć umowy kredytowe? Czasem się zastanawiam jak z jednej strony tak inteligentni ludzie, są jednocześnie głupi i naiwni tak, żeby samemu zakłamywać obraz rzeczywistości. Zobaczysz co się będzie działo w połowie lutego po drugiej podwyżce glapy, narazie wszyscy na fb się łudzą że przystopują i zaczną obniżać stopy-
Nie mówię o czytaniu umów ale w każdym banku czy tej poradni kredytowej dostajesz jak w 4 klasie na pol strony info co i jak i nawet moja 10 letnia siostra to by zrozumiała. Jak nie byliście nigdy ani w banku ani w poradni kredytowej xD


@PandaCKratka: 50% Polaków twierdzi, że nie płaci VAT. Na serio, takie przypadki zdarzają się częściej niż myślisz.