Wpis z mikrobloga

Przy stole świątecznym włączyłem sobie na telefonie stream z wystrzelenia rakiety. Na TV leciała jakaś shitowa „komedia” świąteczna. Rodzicie z oburzeniem zapytali co oglądam. Mówię, ze wystrzelenie teleskopu, który może być przełomowym dla nauki i gneralnie to mega wydarzenie w świecie kosmosu. Jedynie skwitowali z niesmakiem „od kiedy interesujesz się kosmosem”, skrytykowali, ze nic o nim nie wiem i ze jak będzie ważne to jutro sobie w tv obcym obejrzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I weź tu człowieku interesuj się czymś nieco bardziej ambitnym to dostaniesz pstryka w nos od rodziców, tak się gasi zainteresowania…

#webb #nasa #kosmos
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czuczupikczu w sumie rozumiem i Ciebie i rodziców.
Czy chcesz czy nie większość ludzi g---o obchodzi jakaś tam rakieta. Nawet jeśli to nie jakaś tam pierwsza rakieta.
Twoi rodzice po prostu żyją bardziej przyziemnymi rzeczami. Jedyne co jest przykre to ich reakcja. Niestety moi są podobni, szczególnie stary. Takie patrzenie z góry na swoje dziecko
  • Odpowiedz
@jerry56: Nie, ogladalem dalej :)
@Elnath: Tak tez robię
@Architekt_Chaosu: ta, bo gdziekolwiek napisałem, ze jestem turbo miłośnikiem a kto nie jest ten dzban, nie?
@Van_Gato: xD daleko mi do przegrywa, sezonowcem tez nie jestem
@marcinstanislaw1073: Napisałem, ze nie ma znaczenia co bym oglądał. Czy to film o lego czy trailer nowej gry. Generalnie chodziło o fakt, ze można dopytać o co chodzi itp i normalnie wygasić temat. Minimum zainteresowania, żeby nawet był to film o rozmnażaniu mrówek ;)
@Dorken: Wyobraź sobie, ze im wyjaśniłem po krotce o co w tym chodzi. To tez nie jest moje nagle zainteresowane tym tematem tylko moi rodzice generalnie nigdy się nie interesowali tym co lubię. Co do przykładu z kuzynem to co jest złego, ze ogląda proces rozmnażania się wiewiórek? Ciężko dopytać o to, zadać pare ogólnych pytań pokazując zainteresowanie i tyle. Nawet jak nigdy nie
  • Odpowiedz
@WiktorekS: a czy to znaczy, ze czuje się lepszy? Wiesz, zawsze mi się wydawało, ze rodzicom zależy, żeby jednak człowiek uczył się czegoś więcej jak oglądania komedii w tv :) to nie znaczy, ze czuje się dzięki temu lepszy
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: nie zwazaj na gadanie innych ludzi i ich opinie wiekszosc naszego spoleczenstwa to debile i kretyni nigdy nie znizaj sie do ich poziomu nawet nie dyskutuj bo z takich rozmow nic nie wynisiesz tylko bedziesz sie irytowal im jest sie wyzej z tym mniejsza iloscia ludzi bedziesz potrafil prowadzic dyskusje
  • Odpowiedz