Wpis z mikrobloga

Przy stole świątecznym włączyłem sobie na telefonie stream z wystrzelenia rakiety. Na TV leciała jakaś shitowa „komedia” świąteczna. Rodzicie z oburzeniem zapytali co oglądam. Mówię, ze wystrzelenie teleskopu, który może być przełomowym dla nauki i gneralnie to mega wydarzenie w świecie kosmosu. Jedynie skwitowali z niesmakiem „od kiedy interesujesz się kosmosem”, skrytykowali, ze nic o nim nie wiem i ze jak będzie ważne to jutro sobie w tv obcym obejrzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I weź tu człowieku interesuj się czymś nieco bardziej ambitnym to dostaniesz pstryka w nos od rodziców, tak się gasi zainteresowania…

#webb #nasa #kosmos
  • 51
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: nie przejmowac się i iść dalej, ja wbiegłem w nocy do rodziców że btc po 1$ jest i trzeba kupić bo będzie po milion niedługo, a oni krótka gadka i skwitowali że to ambergold kolejny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
UrbanTakBylo.jpg kolejny wykopek przegryw opowiadający wymyślone historie, żeby inne przegrywy poklepaly go po plecach, tacy geniusze, elita internetu , niezrozumieni przez plebs dusza się w zaściankowych rodzinach xD
  • Odpowiedz
@donate: @heheszkitroche: @MikeleKrolCyganski: @nigdy_mnie_nie_zbanujecie: chłopaki to chyba z tagu przegryw się urwaiscie. Po pierwsze nigdzie nie zaznaczyłem, ze jestem jakaś elita czy freethinkerem. Po prostu uderzyło mnie to, ze rodzice tak zareagowali. Nawet, żebym oglądał trailer nowego zestawu lego, ulubionego serialu czy gry to raczej oczekujesz zainteresowania ze strony rodziców. Pytań co tam dokładniej oglądam, o co w tym chodzi itp.

@Politico: Takie to pokolenie wychowane w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czuczupikczu: Ja w celu zerwania ciszy pochwaliłem się moją syntą 10 i tym co już udało mi się zaobserwować. Rodzice skwitowali to ciszą. Po czym przeszliśmy do omawiania prac przy łódce, którą kupił sobie mój brat. Także chyba nie jesteś odosobnionym przypadkiem.()
  • Odpowiedz