Wpis z mikrobloga

@pokipoki Ubisoft Montreal robi R6 siege które jest świetna gra- choć na początku było mocno pod górkę, głównie przez to że działało przez p2p

Natomiast rockstar uparcie się trzyma p2pw gta i na w dupie że to wylęgarnia oszustw

Ubi>rockstar
@n4zarh: a mi się właśnie podoba wbijanie poziomów i farmienie w ich grach. Problemem jest tylko to, że jak nie chce im się ciągnąć fabuły to zapychają sobie tym grę. Jakby dodali tryb multiplayer do ac, handel i więcej statystyk do broni to bym farmil całymi dniami i nocami, a tak to mamy fajny system ale trochę bez serca.
W division 1 fajnie się farmiło ale niepotrzebnie zrobili druga część. Zamiast
@vCertus: akurat przeskok do Division 2 mi nie przeszkadzal, farmienie tez bylo okej, bo to gra multi i w ten sposob idzie progress; mniejsza o niedociagniecia jedynki i dwojki. Ale The Crew 2? Farmienie czesci to meczarnia, dostajesz czesci o kilka pkt lepsze od obecnych (niektore skalowaly sie np. od 200 do 430, liczba z glowy), jesli masz niefarta to jedna z czesci bedzie pojawiac sie czesciej i 2 czesci masz
@grayjedi: Fabuła w nowych AC jest przeciętna i dlatego jej długość jest męcząca. Mam wrażenie, że to jest po prostu narzędzie, żeby przepchnąć gracza po całej mapie, która jest po prostu przepiękna, ale ciężko się nią nacieszyć, bo strasz się ukończyć w końcu główny quest, a końca nie widać. Natomiast jak sobie na spokojnie odpalisz gierkę po roku i nie zależy Ci już na głównym wątku to wtedy naprawdę można się
@n4zarh: D2 przeszedłem całe jak był darmowy weekend i już nie chciało mi się kupować wiedząc to, że czeka mnie właściwie to samo co w jedynce :p.

A o beyond good and evil pisałem serio ale oni to produkują już chyba 15 lat xd
@pokipoki: Ubisoft robi najlepsze gry multiplatformowe a AC:Odyssey przy którym spędziłem 150h wciąga wiedźmina dupą na sniadanie, niestety Valhalla to spory downgrade. Jako jedyni podejmują jakieś ciekawe projekty jak na przykład odpalenie jakiegoś fenix rising które jest klonem zeldy na PC albo Riders Republic jak ktoś lubi takie gierki, czy Ghost Recony które pozwalają się bawić w najemnika w otwartym świecie, nie ma lepszej gry tego typu. Są same multiplayery lub
@vCertus: D2 bylo takim D1, tylko nieco doskonalszym - dosc duzo zebym chcial go miec od poczatku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BG&E2 to smutny zart, gra byla zapowiedziana na ktoryms e3 z 5 lat temu w formie jednego video i to wszystko co wiemy na ten temat, od tego momentu 0 informacji.
BG&E2 to smutny zart, gra byla zapowiedziana na ktoryms e3 z 5 lat

@n4zarh: przecież mamy nawet fragmenty gameplaya z tej gry. Sama zapowiedź była już w 2008 roku ale według mnie po prostu zdali sobie sprawę, że ten projekt jest zbyt ambitny jak na tamte czasy. Troche czasu minie zanim zapełnią planetę tak żeby nie świeciła pustkami no i zoptymalizują wystarczająca na nową generację. Gdzieś czytałem, że Ubisoft skupia się