Wpis z mikrobloga

@Friz_PL: to nie jest żaden Janusz a jeden z porządniejszych ojców,

1.kupil prezenty
2.chce by dzieci były szczęśliwe więc udaje historie o Mikołaju
3.poświęcił czas i swoje pieniądze by zobaczyć uśmiech dzieci.

Janusz to by był jakby powiedział dziś mikołaj przyniósł prezent tylko tatusiowi
  • Odpowiedz
  • 396
@Friz_PL Nie wiem co tu takiego nosaczowego. Ojciec dba o to by dzieci miały radość na święta i piękne wspomnienia na całe życie.
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Zgadzam się jak najbardziej, choć osobiście nie wiem czy wmawianie małym dzieciom o istnieniu Mikołaja to taki dobry pomysł, bo kiedy dowiedzą się z czasem prawdy może to trochę wpłynąć na ich psychikę i samopoczucie... a moze i nie, w sumie to się g---o na tym znam. XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bori: @xdrcftvgy: myślę że tu po prostu nosacza użyli żeby oddać jakąś nostalgiczną atmosferę. Chociaż można by się kłócić czy wciskanie dzieciom kitu o mikołajach jest prawidłowe.
  • Odpowiedz
to nie jest żaden Janusz a jeden z porządniejszych ojców,

Nie wiem co tu takiego nosaczowego. Ojciec dba o to by dzieci miały radość na święta i piękne wspomnienia na całe życie.


@bori: @xdrcftvgy: bo nosacz to tragikomiczna postać, która reprezentuje Polaków - jednak nie zawsze ma wydźwięk negatywny (przynajmniej w moim odczuciu).

W prześmiewczy sposób pokazuje trudy życia w tym państwie z kartonu oraz wynikającą z tego mentalność. Obrazek powyżej pokazuje obskurną scenerię, z obskurną choinką i obskurnie ubranym ojcem, ale ja tego nie odbieram jako próbę wyśmiania. Raczej jako przekazanie, że pomimo słabych warunków finansowych, ani bez chociażby możliwości zaznajomienia się z kulturą wyższą i bez możliwości wyrobienia sobie poczucia estetyki, można starać się o szczęście dzieci. Takie były realia końca ubiegłego wieku, a pewnie dla wielu nadal
Gumaa - > to nie jest żaden Janusz a jeden z porządniejszych ojców,

 Nie wiem co tu...

źródło: comment_1640444342b3H1VoRd447sSMBBNOXsj2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz