Wpis z mikrobloga

Mam problem z zadaniem Nie przejdą - 1 od Adelarda po wstąpieniu do szermierzy. Przeszedłem przez las i rozstawiłem najemników. Nie pozwoliłem zabić cieniostwora. Rozpalam ognisko i jest informacja, że coś nie gra. Okazało się, że Griz (czy jak mu tam) postanowił jednak pójść na cieniostwora i go zabiło zwierzę. Idę śladami krwi, dochodzę do ciała, ale nic się nie dzieje. Czy ja muszę zabić tego cieniostwora? Nie dam mu rady, mam mnie na 2-3 hity... Jak to zrobić?
#gothic #kronikimyrtany
  • 5
@Bellissimo: jak próbowałem z nim to Griza ściągał na 2 hity, więc wczytałem i mu nie pozwoliłem tego zrobić, ale on i tak polazł tam -.- Nie dostaję żadnej notki, że znalazłem ciało albo coś.
@Devih: Po pierwsze zobacz czy masz aktualną wersję gry tzn. 1.1 bo widziałem w któryś patch notes, że problem został zażegnany. Jeśli dalej masz ten problem (sam też go miałem parę dni temu), to masz dwie opcje: iść i uwalić cieniostwora razem z najemnikiem, najlepiej jak masz wyskillowaną postać w 2h, bo mając duży zasięg broni możesz łatwo potwora ubić, w przeciwnym wypadku musisz odpowiednio rozdzielać dmg między siebie, a tym