Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@brednyk: Twój prezent na święta xD? Japitole, przecież tego w ogóle się nie da czytać. Pierwszak z podstawówki by lepiej poskładał zdania. Przecinków #!$%@? jak grzybów po deszczu. Może i nawet opisał jakieś ciekawe historie, może i nawet bym kupił tą książkę (najlepiej w formie ebooka) dla tych szalonych opowieści, ale sposób w jaki jest napisana po prostu mnie odrzuca i wiem, że jej nie kupię.
@Varien: przecież to nie jest pisarz. Mógł wziąć kogoś kto zna się na pisaniu, ale wtedy musiałby się podzielić zyskami na pół. Samemu pisał, tylko wziął korektę, która mówiła krótko w wielu miejscach się nie popisała
@cotidiemorior: @Varien: @leninek:

Napisałem do niego wiadomość. Ciekawe co odpisze?

Dawid, książka jako historia jest dosyć luźna i ciekawie napisana. Ale niestety warsztatowo leży. Pominę agresywne opisy przeżyć a skupie się na gramatyce.
Zbyt dużo zdań pojedynczych, które powinny być rozdzielone kropkami. A są wpychane na siłę przecinki. Nie róbmy długich zdań, tam gdzie są niepotrzebne. Przecinki to twój wróg, tak samo jak wielokropki. Zamiast tego dziel zdania kropkami