Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz mam tak że po aktualizacji #miui na #xiaomi mi9 mam ochotę do powrotu na starą wersję.
Bateria drenowania przez sygnał sieci, natrętna i irytująca aplikacja karuzela tapet pyta się o zgody co jakiś czas jest wyłączona w ustawieniach, może przy odblokowaniu się uruchamia przypadkowo, migające paski powiadomienia na okradnie blokady, brak chwilowej odpowiedzi po zminimalizowaniu kilku aplikacji.
#mi9
  • 5
@merho: sugeruje zresetowac i poszukac w necie przyczyn problemow, moze ktos to opisal.
O ile sie orientuje to jest jedna z ostatnich, o ile nie ostatnia aktualizacja dla Mi9. Jesli faktycznie ten soft jest tak #!$%@? i zadne poprawki nie wyjda, to to jest celowe zarzniecie starszego modelu przez producenta.
@merho: odinstaluj aplikację o nazwie Karuzela tapet, też ostatnio z tym walczyłam. Do wyszukania z poziomu "Zarządzaj aplikacjami" w Ustawienia > Aplikacje
@dziabs: właśnie o to chodzi że aplikacja nie jest zainstalowana, brak jej na liście. Jest za to ikonka na ekranie blokady po lewej stronie u dołu, czasem palcem to uruchamiam naj wyraźniej. Mam to wyłączone w ustawieniach z poziomu "ekran blokady" > codzienne tapety