Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Eh kurde Mireczki, ogłasza się że Mireczek @szwendacz to bardzo spoko ziomek!

Dziękuję Ci bardzo Mireczku za tak super przemyślaną paczkę, bardzo się z niej ucieszyłem. Ale od początku:

Po paczkę pojechałem dopiero teraz w nocy, więc po otwarciu mega zaskoczenie - paczka w środku była podświetlona świątecznymi lampkami xD Nie powiem, mega kreatywne według mnie :D Następnie zacząłem wypakowywać kolejne jej elementy no i muszę powiedzieć że super fajnie zestalkowany profil i każdy prezent spersonalizowany pode mnie :)

Bardzo fajne gadżety do gitarki, nie korzystałem jeszcze z takiego czyścika w płynie ale myślę że mojej gitarce bardzo coś takiego się przyda :D Piórka też super, szczególnie wartościowe to z autografem :)) Co do kaweczki to jutro rano wjedzie od razu na młynek i będę się delektował pyszną świąteczna kawką (baaaardzo pyszna kawa :D). Co do kaktusa / sukulenta to też się do końca nie znam :) ale takiego jeszcze nie mam. Idzie na razie do kwarantanny żeby sprawdzić czy nie ma przędziorków ani wełnowców i wkrótce dołączy do kaktusowego kolektywu parapetowego. A co do skakanki to napewno przyda się ona do spalenia Michałków które do zdjęcia niestety już nie dotrwały :D Całe szczęście że koszulkę przymierzałem przed zjedzeniem ich wszystkich i mogłem tą chwilę uwiecznić póki się jeszcze w nią mieszczę. Oczywiście koszulka w sedno xD

Bardzo dziękuję Ci też Mirku za ręcznie napisany długi list. Bardzo zabawny i przyjemnie mi się go czytało. Daje znać że jestem prawdziwym boogi77 (ale pewnie tak właśnie napisałby oszust, więc...). Nawet dało się rozczytać łatwo :D

W komentarzach wrzucam większe fotki jak ktoś chce sobie oglądnąć oraz jak się uda to animację kaktusa - Mireczka :P

A Tobie Mirku jeszcze raz bardzo dziękuję i tez życzę super fajnych świąt!

#pokapake #wykopaka
boogi77 - Eh kurde Mireczki, ogłasza się że Mireczek @szwendacz to bardzo spoko ziome...

źródło: comment_1640217567xGZwpz7xQNCFqzbYnPtNAk.jpg

Pobierz
  • 4
@boogi77: miło czytać! :) niezmiernie cieszę, że paczka trafiła w docelowe ręce. List napisałem najpierw na komputerze, później przepisując go nie zdawałbym sobie sprawy że wyjdą z tego trzy strony :D to więcej pisania niż w całym roku razem wzięte - mam nadzieję, że za bardzo nie popsułeś sobie wzroku próbując się rozczytać. Ale skoro piszesz, że była łatwo to dobra wieść :)

Raz jeszcze zdrowych i wesołych Świąt! Pozdrawiam.