Wpis z mikrobloga

Hejo ʕʔ
Dzisiaj rozpakowałem paczuchę od Mikołaja ze strony wykop peel.
Drogi Michale, dzięęękuję Ci bardzo za paczkę :D do drugiego akapitu myślałem, że paczkę robiła kobieta, wybacz ( ͡º ͜ʖ͡º) ładnie zapakowane prezenty i to pismo mogło zmylić, kaligrafia jednak weszła dobrze.
List meeega ciekawy i śmieszny, zaśmiałem mocno przy historyjce z mąką i drożdżami #pdk
Fajnie, że w tym wieku są jeszcze wykopowicze bez kija w dupie (nawet jeśli nie trzymają moczu z racji wieku( ͡° ͜ʖ ͡°)) , a tak serio to bardzo miły i przyjemny list, super mi się go czytało.
Co do paczki, to każda rzecz była zapakowana osobno- oczywiście nie byle jak tylko mega ładnie ze wstążkami i gwiazdkami- no super!
#prezent1 - książka o obozie koncentracyjnym w Majdanku- nie mam tej pozycji, a temat mega ciekawy więc będzie czytana po biografii Hitlera, która zacząłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#prezent2 maszynka do kręcenia rolek sushi- no wypas xD zawsze kręcę takie rozklapiochy, teraz będzie sztywniutko
#prezent3 kubek STRONK- do pracy idealnie, teraz każdy będzie wiedział że chodzę na siłownię i nawet jak nikt nie zapyta to i tak opowiem jak najlepiej ćwiczyć i że bez diety nie warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#prezent4 maszynka do strzelania smaczkami do psa xD na razie piesu się boi ale jak obada, że ze środka lecą smaczki to nie będę nadążał ładować naboi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam Michała, cała jego rodzinkę i też kocham ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopaka
Pobierz PaNaTypa - Hejo ʕ•ᴥ•ʔ
Dzisiaj rozpakowałem paczuchę od Mikołaja ze strony wykop peel...
źródło: comment_1640209972b9fGaSuyxEl4elp9phNX6S.jpg
  • 1