Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Wczoraj dotarła do mnie moja #wykopaka, więc najwyzsza pora zrobić #pokapake . Zaskoczyła mnie kompletnie. Kilka super spersonalizowanych prezentów, każdy dokładnie przemyślany. W paczce znalazłam przezabawny kubek z kadrem z Miodowych lat Idealnie komponuje się z kolejnymi prezentami jakimi są herbaty - zielona i biała. Obie pyszne, więc jeśli ktoś chce sprawdzić bowac to gorąco polecam! Do herbatki na zimowe wieczory idealnie pasuje #grybezpradu , w tym wypadku UFO. Nie słyszałam o tej grze, już nie mogę doczekać się świat, kiedy będę miała czas w nią zagrać. Do stworzenia przyjemnej atmosfery podczas gry dołącza sojowa świeca. Pięknie pachnie i jest naturalna. W paczce znalazłam.tez coś, co bardzo przyda mi się podczas podróży i zdobywania kolejnych szczytów - opaska sportowa oraz chusta z widokiem na Giewont, mający dla mnie wyjątkowe znaczenie. Jako słodki dodatek otrzymałam śląskie bombony, najprawdziwsze kopalnioki. Połowy już nie ma W paczce był też magnes z miejscowości mojego nadawcy. Jeszcze raz dziękuję! Każdemu życzę tak niesamowitego Mikołaja jakim dla mnie w tym roku był @high_hopes
Pobierz trusru - Wczoraj dotarła do mnie moja #wykopaka, więc najwyzsza pora zrobić #pokapake...
źródło: comment_16402047933m6xXXHbBqbJXblAYm7xKZ.jpg