Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże?

Spotkałem się ostatnio z dziewczyną na tinderze, klasycznie na ten "sławny" #seks i nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, ale dziewczyna powiedziała, że jest na tabsach. Podczas stosunku poprosiła żebym w niej skończył i mówiła, że ją to kręci.

Teraz mija tydzień od tego zdarzenia i jestem lekko zesrany. Myślicie, że jest duże ryzyko zajścia w ciąże?

#pytanie #tinder #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c2e8d4ddfc93000ae0c6e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 103
OP: do BliskaKochanka:

Ciężko się opisać, ale na powodzenie nie narzekałem, byłem w 3 związkach. Mam 27 lat, 178 wzrostu, z 75kg w miarę wysportowany. Dynamiczny raczej nie jestem, bo introwertyk, brak mi dynamizmu, ale chyba ta "tajemniczość" bardziej pociąga te dziewczny (własna obserwacja), kasy raczej nie mam, bo na uop mam 5600 aktualnie, wynajmuje pokój, nie mam samochodu xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
FikuśnyOrangutan:

introwertyk, brak mi dynamizmu, ale chyba ta "tajemniczość" bardziej pociąga te dziewczny (własna obserwacja)


Czyli geba min 7/10 tylko wtedy pojawia się ta magiczna "tajemniczość" (pozostałe staty masz ok, nic nimi nie zyskujesz ani nie tracisz) z gębą 5/10 bylbyś nudnym zamulaczem, a nie ciekawym i tajemniczym facetem.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: małe, albo takie samo jakbyś walił bez żadnych zabezpieczeń, bo wierzysz w to co ci losowa laska z tindera powiedziała. Tak w ogóle to się przebadaj, bo pewnie nie jesteś pierwszym. Raczej zastanów się czy jesteś dobrą partią na ściągnięcie alimentów i będziesz miał odpowiedz