Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże?

Spotkałem się ostatnio z dziewczyną na tinderze, klasycznie na ten "sławny" #seks i nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, ale dziewczyna powiedziała, że jest na tabsach. Podczas stosunku poprosiła żebym w niej skończył i mówiła, że ją to kręci.

Teraz mija tydzień od tego zdarzenia i jestem lekko zesrany. Myślicie, że jest duże ryzyko zajścia w ciąże?

#pytanie #tinder #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c2e8d4ddfc93000ae0c6e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 103
OP: @Silly_Alpaca: @prawiedobrze: @DPary: @rasjanek20: @WolvvloW: @RAMBOnaBOSO: @jmuhha: @ekimek:

W hooya raczej mnie nie zrobiła, bo u niej nocowałem i brała tabsy o 21. Chyba, że to witamian C, ale wątpie.

Fetysz, bo przed spotkaniem rozmawialiśmy co nas kręci. Ja od razu wyleciałem, że głębokie gardło itd, a ona, że ostry seks, więc dobraliśmy się idealnie, ale nie spodziewałem się spustu w środku
WolnaBabcia: O stary, jaki jesteś #!$%@? :D

- Raz że możesz mieć dziecko i udupić się do końca życia
- Dwa, że nie wiadomo jaki syf złapałeś. Poczekaj teraz grzecznie w celibacie z miesiąc i zrób panel intymny w dobrym laboratorium (~500zł) bo możesz mieć wszystko od HPV po HIV.

Jak można bzykać nowo poznaną laskę bez gumy??

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua