Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 22
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Środa, 22 grudnia 2021. Imieniny: Zenona, Honoraty, Franciszki. Słońce podniesie się dziś o 08:06. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 17 minut, w zenicie znajdzie się o 11:45 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:24. Ciemna noc zapadnie o 16:55, ale gwiazd można wypatrywać od 16:08.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 13
  • Odpowiedz
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Dziś kolejny interview, zobaczymy, czy po Nowym Roku będę na bezrobociu czy uda jednak mi się coś znaleźć. Jem śniadanie, niebieski się zbiera do pracy. Jeszcze tylko dziś i jutro.
  • Odpowiedz
Cześć z rana. Wczoraj pakowałem do 2 w nocy prezenty i jeszcze dużo zostało. Nawet połowy nie zrobiłem, dzisiaj po robocie ciąg dalszy. Najważniejsze że dzieciaki zapakowane to już nie ma takiego problemu z otwieraniem pojemnika na pościel. Dokupić muszę tylko 2 małe gifty i głowa będzie spokojna. Muszę lecieć, trzymajcie się ciepło i udanego dzionka. :)
  • Odpowiedz