Wpis z mikrobloga

@stronzo: Hmmm. C3 Aircross wg mnie nie jest warty swojej ceny ale rozumiem ze zależy Ci na „terenowym” wyglądzie. C3 ma fajne zawieszenie i troszkę lepsze materiały, lepiej tez trzyma wartość.

Od C3 Aircross cenowo juz blisko do C4.
@szczurek_87: To tylko pokazuje jak bardzo ściśle marka współpracuje z warsztatami. Za olewanie klienta powinny polecieć głowy. Najwyraźniej jednak to taki specyficzny sposób reklamowania marki. Ja takie reklamy doceniam, bo dzięki nim wiem, że mam się nie interesować tymi markami, kiedy będę chciał kupić nowy samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będę to również odradzał wszystkim znajomym.

Jest to o tyle śmieszne, że latem jeszcze zastanawiałem się czy
@Distrust: Żadne głowy nie polecą. Centrala jeszcze wspiera takie praktyki. Ja to bym mógł książkę napisać na temat czterech wizyt w trzech różnych ASO. Na początku stycznia jadę na piątą wizytę do czwartego już ASO z tą usterką.

Przedostatnią wizytę koordynowała centrala z Warszawy. Opisywałem im skandaliczne praktyki ASO i sposób traktowania mnie przez pracowników. Trzymali samochód tydzień po to żeby nic nie zrobić i oddać mi go z uśmiechem na
@Distrust: działam sam. W zasadzie to już machnąłem w pewnym momencie ręką. Nie miałem już siły psychicznej i czasu na zajmowanie się tym. Teraz znajomy umówił mnie do ASO w swoim mieście, na początek stycznia. Nie spodziewam się niczego poza tym, że odegra się po raz kolejny ten sam cyrk, po to żebym na koniec dostał auto z tekstem że "ten typ tak ma".
@szczurek_87: przykre jest to, że chyba wszystkie marki robią tak ludziom pod górę. Chociaż w przypadku tego koncernu nie jest to dla mnie zaskakujące jak weźmiemy pod uwagę ceny tych samochodów i ich wyposażenie. Cięcia budżetowe z każdej możliwej strony. Być może największy zysk bierze się nie ze sprzedaży lecz z braku chęci naprawiania wad fabrycznych.

Ja wiem, że odpuszczanie w takich sytuacjach nie jest dobrym rozwiązaniem bo właśnie przez to
@Distrust: oj tak - nigdy więcej nic z ich stajni nie kupię. To jest tak chore podejście. Kupiłem ten samochód zostawiając poprzednią Dacię w rozliczeniu. Ja to wiesz rozumiem że czasem coś na produkcji pójdzie nie tak jak trzeba. Naprawiliby... to za jakiś czas zapewne zjawiłbym się żeby zostawić ten w rozliczeniu i wziąć następny. Tymczasem... Moja noga nigdy więcej nie stanie w salonach tego koncernu. Przy okazji dwoje znajomych z