Wpis z mikrobloga

Paka od @Therion95 zawitała i do mnie!

Mogę bez wyrzutów stwierdzić, że jest to zdecydowanie najlepsza wykopaka jaką mogłem dostać ( ͡º ͜ʖ͡º), ponieważ z moim Mikołajem jak się okazało mamy duuuzo wspólnego :D. Na pakę składają się:
1. Liścik z twarzami Największego Polaka Naszego Rodaka Jana Pawła II, pomalowanymi własnoręcznie na żółto przez Theriona
2. Książka Sandersona ,,Droga Królów", rozpoczynajaca (według krytyków) jedną z najlepszych sag fantasy-scifi jakie powstały i na którą czaiłem się już od jakiegoś czasu
3. Niemiecki czołg Panzer III (#!$%@?ć LEGO, od dzisiaj jestem #teamcobi :D)
4. Lotrowy kufel spod rozbrykanego kucyka
5. Miód pitny
6. DUUUUUZOOOO CUKIERKOOW (ale wśród nich nadziałem się na kilka kostek rosolowych Winiary, a że jadłem cuksy po ciemku... ())

Całość super zapakowana, każdy prezent oddzielnie, co dodało dozy tajemniczości i sprawiło mi wielką frajdę przy rozpakowywaniu podarków.

Warto nadmienić, że to pierwsza wykopaka @Therion95 i spisał się wyśmienicie! Wielki props. Już zazdroszczę osobie, której sprawi prezent za rok. Obym to był znów ja XD.

Najszczersze DZIEKUJĘ Therionie, wspaniały był to prezent! Życzę wszystkim mirasom zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych!

A w komentarzach kilka fotek :)

#wykopaka #pokapake #wykopaka2021 #prezent #swieta #fantasy #lotr #papaj #2137 #cobi
Pobierz harakiri03 - Paka od @Therion95 zawitała i do mnie!

Mogę bez wyrzutów stwierdzić, że...
źródło: comment_1640101690qzADPvIBC9zwYQGi8tMQ5y.jpg
  • 10