Wpis z mikrobloga

skoro ktoś taki jak Peterson nie był w stanie wychować córki na przyzwoitego człowieka, to jak ma to zrobić taki zwyczajny ojciec?


@pemfon: Myślę, że to jest kwestia braku czasu, być może pozwalania na zbyt wiele, aby to zrekompensować.
Dzieci znanych ludzi często mają zaległości wychowawcze i przy swoich rodzicach wyglądają trochę jak niedorozwoje emocjonalne. Kiedyś o tym czytałem i chyba nawet ten syndrom jest zdefiniowany.
@pemfon: tyle warte są jego filozofie
Peterson w swojej książce pisze, żeby "posprzątać swój dom" zanim zacznie się zbawiać świat. Jak widać własne rady ma w dupie, skoro mając burdel w rodzinie i uzależnienie od benzo, naucza swiat jak żyć i kreuje się na mesjasza-filozofa. Powiesz że używam ad personam. Tyle że jest to zarzut uprawniony, Peterson sam wytyka "marksistom" sprawy prywatne, relacje z płcią przeciwną itd., uważa że "marksizm" to
@77023: Mi się osobiście wydaje, ze peoba wychowania dziecka poprzez narzucanie mu systemu wartości w 99% robi tak potężny backfire ze kobiety trafiają potem w łapy takiego #!$%@?, który czerpie życiową radość, ze z ułożonej dziewczyny robi prywatne wiadro na spusty. Zarówno chłopiec jak i dziewczynka muszą się nauczyć własnego systemu wartości i poznać #!$%@?ństwo na wczesnym etapie życia, aby je rozpoznać na starość.
@HuierP10: Co znowu z przemcelem. Koleś ma twarz, frame tragiczny, na poziomie 1/10. Na dodatek jest biedny i wyjatkowo głupi. Takiego comba sam wzrost nie pociągnie.

Jego brat ma bardzo podobną twarz i frejm, a mimo tego ma/mial dziewczynę.
@olaf_wolominski: No tak tak, ale ja poprostu uważam że wzrost nie jest aż tak decydujący (mówię to w przypadku konkurencji 190 vs 180 bo jak ktoś ma 165cm to faktycznie) zresztą już mniejsza, tak czy siak facet aktualny tej baby nie jest zbyt atrakcyjny