Wpis z mikrobloga

@hans211: ja #!$%@? normalnie głuchy telefon XDDD czy ty w ogóle masz pojęcie o czym mówisz, czy po prostu skleiłeś wszystko co słyszałes w jedną historie?
@pemfon: skąd założenie, że on miałby wychować lepiej jak statystyczny ojciec? Zakładałbym sytuację wręcz odwrotną i rzeczywistość zdaje się to potwierdzać.
- wychowanie córki to właściwie loteria


@77023: Wychowanie dzieci to loteria.

Dostajesz dziecko z pewnymi cechami. Jakimi? To się dowiesz w dużej mierze etapowo - w momencie, kiedy coraz więcej wiesz to masz zwykle na nie coraz mniejszy wpływ, więc w sumie to jak żyłeś, jakie narzędzia jej dałeś do jej/jego dalszego życia to wszystko co mogłeś zrobić, a czy się przydadzą to się dowiesz w następnym odcinku.

Wróci po okresie
@pemfon: jako facet, również nie podzielam większości poglądów swoich rodziców, bo mam swój rozum. To, że jest się czyimś dzieckiem nie powinno rzutować na postrzeganie osoby. Jeśli uważacie inaczej, to w Chinach jest świetny system punktowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HuierP10:

Czyli teoretycznie poprzednik wygrywa, co do wzrostu nie znamy dokładnych wymiarów a sylwetka obecnego wygląda na średnią nawet pomimo jako takiej łapy, wysoki nieestetycznie zbudowany wyłysiały slender z oczami ofiary i łbem jak tic tac, no coś mi się tu nie zgadza czyżby wzrost aż tak działał na gadzi mózg że przyćmiewa wszystkie atuty byłego?


Cały ten opis jest przesadzony, a o decyzji najprawdopodobniej zdecydował wzrost, bo jest warty więcej
Mnie zastanawia jedno, skoro ktoś taki jak Peterson nie był w stanie wychować córki na przyzwoitego człowieka, to jak ma to zrobić taki zwyczajny ojciec?


@pemfon: nic w tym dziwnego. Zwykły Janusz z Pcimia Dolnego wychowa swoje dzieci na lepszych ludzi metodą "na chłopski rozum" niż wielki Jordan Peterson swoimi metodami.