Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 215
@bartolomis: Mnie zastanawia jedno, skoro ktoś taki jak Peterson nie był w stanie wychować córki na przyzwoitego człowieka, to jak ma to zrobić taki zwyczajny ojciec?
  • Odpowiedz
@bartolomis: kilka wniosków:
- olać otyłe, czy z problemami, bo jak z tego wyjdą, to zostawią
- dla top 20% różowa jest w stanie odstawić własne dziecko na 2 plan
- wychowanie córki to właściwie loteria
  • Odpowiedz
@bartolomis: jest jeszcze teoria, że wyszukała ojcu jakąś cudowną dietę polegającą jedynie na mięsie, po której się pochorował, że ledwo przeżył, a ludziom wciskał, że to od soku jabłkowego.
hans211 - @bartolomis: jest jeszcze teoria, że wyszukała ojcu jakąś cudowną dietę pol...
  • Odpowiedz
Mnie zastanawia jedno, skoro ktoś taki jak Peterson nie był w stanie wychować córki na przyzwoitego człowieka, to jak ma to zrobić taki zwyczajny ojciec?


@pemfon: to robi się dużo prostsze, jak przyznasz, że Peterson to gość ze specjalistyczną wiedzą, któremu jednocześnie srogo #!$%@?ło i w sporej części plecie androny pod wykopków tego świata. Wtedy nie ma w tym zupełnie nic dziwnego, że wychował córkę gorzej niż zwykła Halina z Bydgoszczy.
  • Odpowiedz
Mnie zastanawia jedno, skoro ktoś taki jak Peterson nie był w stanie wychować córki na przyzwoitego człowieka, to jak ma to zrobić taki zwyczajny ojciec?

@pemfon: Po prostu niektórzy ludzie nie walczą z swoimi pierwotnymi, zwierzęcymi instynktami. Malthus utrzymywał,że cywilizacja i dobrobyt mogą się rozwijać jedynie o tyle, o ile człowiek zdoła powstrzymać swoje potrzeby seksualne za pomocą hamulców moralnych.
  • Odpowiedz
@bartolomis: a co jesli to byl ich wspolny uklad? co jesli jej mezczyzna jest aseksualny, nie lubi sie ruchac, a ona mocno tak? albo co jesli on tez lubi sobie skoczyc w bok i maja oboje na to przyzwolenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz