Wpis z mikrobloga

To jest paczka na złoty medal od @Ysior ktory w tych ciężkich dla mnie dniach sprawił mi niesamowity uśmiech na twarzy!
Top of the top paczki to złoty medal za bycie najlepszym bokserem w zespole ponieważ marudziłam, ze nie zdobyłam złotego medalu na Mistrzostwach Polski w boksie i dostałam wyjątkowy złoty medal, który dołączył do reszty pucharów i medali oczekując na ten złoty w przyszłym roku!
List przepiękny, bardzo ładnie wyperfumowany! Niebieski daje plusa za zapach.
Marudziłam tez, ze nie mam nowej szczęki bokserskiej. W szczece, która Mirek dołączył nie wiem czy pozwolą mi walczyć xD ale niebieski się ucieszył z takiego dodatku.
Masa słodyczy z dzieciństwa, ktore pałaszuje codziennie. Bardzo wartościowy surowiec ze zbiorów mirka to unikalny grzyb, który na pewno wykorzystam do robienia nalewki leczniczej, bo siedzę mocno teraz w temacie ziol i grzybów.
Byłam zniecierpliwiona ze nie dostaje paczki wiec co chwile coś zamawiałam sobie z Allegro i pochwalilam się ze w oczekiwaniu na prezent kupiłam sobie myjkę do okien i wszystko od razu wysprzatalam. Traf w 10 z tym płynem do szyb i ściereczka bo się akurat skończyły.
Racje żywnościowa na pewno przetestuje, tak samo jak przepisy gotowania na parze!
W zimę nie zmarzną mi stopki bo dostałam mega kozackie skarpety z astronauta.
To cudowny prezent, który chociaz na chwile pozwolił przestać myśleć o koszmarze jaki trwa. Dziękuje Ci raz jeszcze, ze prócz prezentu wspierasz mnie prywatnie.
#wykopaka #pokazpake

atencjuszka - To jest paczka na złoty medal od @Ysior ktory w tych ciężkich dla mnie ...

źródło: comment_16400167224HshQM4iyJWwHyv1UrAA2v.jpg

Pobierz