Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu przeszedłem się z kamerą po terenie niezwykłej budowli oraz wnętrzu muzeum historii wyspy Bali. Wyspa znana jest głównie z pięknych pól ryżowych, plaż oraz taniego życia. Jak się okazuje historia tej wyspy jest ciekawa a ich budowle majestatyczne oraz zdobione z rozmachem. Czarny kolor materiału użytego do budowy oddaje charakter wyspy gdyż powstał z wulkanicznego piasku. Na zewnątrz podziwiałem wykończenie, posągi oraz zderzenie kolorów budynku z roślinnością, a wewnątrz znalazłem piękne dioramy (gabloty z makietami scen historycznych).
Poniżej 30 sekund z dłuższego spaceru nagranego w 4k z dźwiękiem surround, na który zapraszam w znalezisku

#podrozujzwykopem #spacery4k #kierownikpodrozuje #turystyka #indonezja #bali #historia #architektura
silentpl - Kilka dni temu przeszedłem się z kamerą po terenie niezwykłej budowli oraz...
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: wow. Dzięki :)

10-18 F4 Sony na A6600 body Sony. Na filtrze K&F Vari ND filtr. 1/50 F8 I ISO sobie latało między 100 a 1600.

Nie wyobrażałem sobie stabilizować klipu 40min wystarczy że był założony korektor kolorów i szarpacz :)