Wpis z mikrobloga

Ło pany co się #!$%@? w #pracbaza u #rozowepaski hehe. Dziewczyna sobie dorabia w magazynie z ciuchami na weekendy w #uk i taka oto historia po magazynie chodzi.
Ze względu na nadchodzące święta zatrudniono sporo dodatkowych ludzi z agencji, a wśród nich bohaterkę nasze opowieści.
Samotna babka około 40 lat, trochę roztrzepana i lekko irytująca. Meczy dupę wszystkim o podwożenie do roboty. Najchętniej chciałaby jeździć z kolesiami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Drugi bohater nasze opowieści to #niebieskiepaski około 25 lat, zwykły koleś nic szczególnego.
Oraz trzeci a bohaterka, w zasadzie jeden z nielicznych światków tego wydarzenia, uczestnik rozmowy dwojga głównych bohaterów.
40 podbija do drugiej dziewczyny i zaczyna swoje poerdololo, obok przechodzi nasz kolega i dołącza do rozmowy. Konwersacja przechodzi na to gdzie koleś mieszka i okazuje się, ze w tej samej miejscowości co pani #!$%@?. Uradowana stwierdza „No to dzisiaj odwozisz mnie do domu”. Na co gościu odpowiada „£5”. Kobita oburza się i mówi do drugiej dziewczyny „Widzisz? Polak to odrazu chce kasę za podwiezienie” i po chwili, z całą powagą patrząc mu prosto w oczy dodaje „Dam ci cipkę wylizać”. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Typek zbity z tropu, oczy rozbiegane, totalnie zaskoczony, nie wie co odpowiedzieć, ale po chwili dochodzi do siebie i wypala „To w takim razie 10 funtów”. Mineciara niestety się obraziła i sobie poszła. Na drugi dzień jak to bywa w robocie cały magazyn wie o sytuacji, łby #!$%@?.
Główna bohaterka oczywiście nie wie, że wszyscy wiedzą. Coś mi się wydaje, że kobita będzie jeszcze nie raz dostarczać dobrej beczuni.
#praca #emigracja #heheszki #gownowpis
  • 31
@blackthorns: no beka, ale nie zmienia to faktu ze u rodakchow czesto pojawia sie atawizm - pamietam jak na poczatku swojej przygody w UK, za podwozke do gownoroboty 2km koles chcial £1 w jedna strone (mimo ze i tak jechal ta sama droga i mnie tylko z ulicy zabieral), a za podwozke na lotnisko taryfe mial jak taxowka. Tfu na takich robakow, ja zawsze pomagam komus cos za darmo bo po
@blackthorns: typ to powinien czym prędzej zgłosić jako molestowanie i mowę nienawiści na tle narodowościowym "Widzisz? Polak to odrazu chce kasę za podwiezienie". Baby się szybko pozbędą a jeszcze dostanie jakiegoś bonusa na święta żeby dalej afery nie kręcił. Win-win