Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem że kiedykolwiek to napiszę, ale polecam ten wynalazek xD Nie dowierzałem trip raportom gdzie ludzie opisywali jak mocno skuli się specyfikiem gdzie w przewadze jest cbd, ale skusił mnie nowy smak i za własny hajs postanowiłem przetestować. Nieźle się zdziwiłem jak po godzinie załadowało się 20 ml. Mocą odpowiadało porządnej wbitce z waporyzatora, potem dopite jeszcze 10ml i wystarczyło na całe ksw i ufc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na ogromny minus smak, miała być guma balonowa a wyszedł totalny kwas z nutą konopi (mam nadzieję że to nie kwesta zepsucia produktu, bo dziś od rana mam delikatne problemy z brzuchem xD) Generalnie polecam, ale dużo ekonomiczniej wyjdzie ogarnięcie sobie recepty na medyczniaka i wytwarzanie edibles samodzielnie
#marihuana #wykopjointclub #greenout
d.....x - Nie sądziłem że kiedykolwiek to napiszę, ale polecam ten wynalazek xD Nie d...

źródło: comment_1639923975sC8WfAnS118o57EtpC2szD.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@dzikop: @Hipokryta69: kliniki specjalizujące się w leczeniu konopiami mają na swoich stronach listę dolegliwości i jest ich dość sporo - bóle, stres, zgaga, bezsenność, więc jest duża szansa że także wam przydałoby się takie leczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@czaronykiel: a no to dobrze wiedzieć, bo już myślałem że dostałem jakiś skwaszony xD
  • Odpowiedz
Tam wcale tak dużo tego CBD chyba jednak nie ma, jeżeli chodzi o dawkowanie które coś daje. THC za to jest sporo. Smakowo mi też to niezbyt podchodzi, szczególnie po dłuższym czasie zaczyna mnie trochę odrzucać. Żelki od greenout lepiej smakowo :)
  • Odpowiedz
kliniki specjalizujące się w leczeniu konopiami mają na swoich stronach listę dolegliwości i jest ich dość sporo - bóle, stres, zgaga, bezsenność, więc jest duża szansa że także wam przydałoby się takie leczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@demonox: a to może coś znajdę. Ale jak pomyślę, że to pierwsze weryfikacja, zanim pierwsza wizyta to strasznie długo zejdzie. No i za każdym razem niemałe pieniądze za wizyty
  • Odpowiedz
@Hipokryta69: ja bardzo polecam IZWW Cannabis, co prawda miałam dokumentację medyczną ale przyjmują też bez (na przykład gdy cierpisz na bezsenność, bóle, ale nie konsultowałeś tego wcześniej z lekarzem). 80 zł za odnowienie recepty, przynajmniej tyle było ostatnim razem gdy korzystałam.
  • Odpowiedz