Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wanghoi: Nie, ale jest dużo sklepów vintage/ z retro ubraniami. Zależy czego szukasz. Ja do projektu szukałem ubrań dla wampirów ze średniowiecza to nie znalazłem nic nigdzie. Ale jest za to sporo ciuchów z lat 80, tylko niektóre mają ceny z kosmosu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wanghoi: Antyki znajdziesz, w jednym sklepie byłem i były głównie antyki bez ubrań. Z militarki widziałem mało, ale w jednym sklepie było sporo ubrań jakichś harleyowców itp, chyba nawet jakieś repliki broni. Sklep się nazywał Dublin Vintage Shop. A tego z antykami nie pamiętam, ale jest na tej samej ulicy co Dublin Pizza Company.
  • Odpowiedz
  • 1
@wanghoi nie wiem czy dalej, ale jak przejedziesz sie przy porcie w okolicach east wall, to bannery wisialy.. na weekend tam byly takie pchle targi z roznymi rzeczami
  • Odpowiedz
@wanghoi: Najlepszy pchli targ to był na Newmarket ale został zlikwidowany. Wiem, ze w czasie przedświątecznym jest organizowany duży pchli targ w budynku tam gdzie kino Odeaon w The Ponit. Chyba @6a6b6c pisze o tym, bo to niedaleko east wall. Na tych pchlich targach to mało antyków jest, raczej same ciuchy, płyty i biżuteria. Ale jeżeli interesują Cie antyki to musisz odwiedzić Francis street, tam pełno wszelkiej maści sklepów z antykami.
  • Odpowiedz
bardziej celuje w militarkę i antyki


@wanghoi: Co do targowisk: jedź dalej od Dublina, ale miej na uwadze:
- militaria głównie angielskie z okresu Żelaznej Lady, dość drogie - sprzedawane przez nie pasjonatów, a zawodowych handlarzy
- antyki (drewno, metal) zazwyczaj w stanie gorzej niż agonalnym, renowacja to w wielu wypadkach konieczność nie "zmiany pokryć, lakierów i sklejenia" a pełna odbudowa
- często fatalnie, wręcz barbarzyńsko "odnowione"

Możesz próbować po domach
bialy100k - > bardziej celuje w militarkę i antyki

@wanghoi: Co do targowisk: jedź...

źródło: comment_1639937684QnByNMjhInHIMltnpwGAiF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz