Wpis z mikrobloga

W końcu mam chwilę czasu aby pochwalić się i moją #wykopaka od kolegi @lordgrievous :)
Paczka przyszła już w czwartek, przeze mnie otwarta dopiero wczoraj i minęło nieco ponad 24h a ja wciągnąłem już (prawie) wszystkie słodycze ((oo))
No, ale jak się tu nie skusić, skoro dostałem m.in. maczugi czy uwielbiane przez nas chipso-chlebki (bardzo smaczny specyfik zza naszej wschodniej granicy - polecam!). Te chipso-chlebki to powrót do naszych wyjazdów do Rosji, Litwy czy na Ukrainę. I przyznam, że zapomniałem o tej smacznej przekąsce zatem jestem podwójnie wdzięczny koledze za podarek!
Piszę "prawie" wszystkie, bo pozostały mi skwarki wieprzowe. Uwielbiam różne "dziwadła" i cieszę się, że i w tym kierunku poszedł mój Mikołaj. Obiecuję, że spróbuje na dniach. Póki co los tak się układa, że nie mam czasu siąść nawet na chwilę.
Kolegę @lordgrievous można określić albo dobrym stalkerem, albo gościem ze świetną intuicją, bo prezenty również trafione. Już to udowadniam:
Po pierwsze primo - książka o tematyce wypieków. W temacie już nieco siedzę ale tej książki nie kojarzę i cieszę się, że ląduje na mojej półce. Ogromny plus, że książka nie strice o chlebach ale można znaleźć w niej również przepisy wykorzystujące inne składniki. Super! ʕʔ
Po drugie primo - autobiografia Kazika. No KAZIK - czego chcieć więcej? Wraz z Muńkiem chyba moi ulubieni polscy artyści ze starej sceny rockowej.
Po trzecie primo - AC/DC. I tak, jak tylko w końcu znajdę czas na złapanie oddechu to od razu zasiadam wygodnie w fotelu i zabieram się za delektowanie każdej chwili spędzonej z tym zespołem :)

Raz jeszcze pięknie dziękuję i cieszę się, że zaryzykowałem i wziąłem udział (po raz pierwszy) w tej akcji. Już odliczam dni do kolejnej edycji! ()
Zatem: do zobaczenia za rok!


#pokapake
Pobierz
źródło: comment_1639862715U3f8ENsVYb1ffDyPXZDB2T.jpg
  • 2