Wpis z mikrobloga

Arcane to jet kurła najlepszy serial jaki widziałem w ostatnich latach. Fabuła, animacja, tempo, muzyka... A gdy dodatkowo jest się wielkim fanem samej gry to dosłownie spełnienie marzeń. Dopiero teraz widać jak gigantyczną ilość pracy włożono w świat Runeterry, jak wszystko się idealnie łączy, jak każda najmniejsza rzecz jest trybikiem w maszynie.
To coś co Riot mógł kompletnie olać i nie wpłynęło by to na popularność #leagueoflegends. Ale na szczęście zdecydowali inaczej przez co otrzymaliśmy dzieło wyprzedzające o lata świetlne 3/4 seriali oryginalnych czy bazujących na książkach. Dzieło miłości od fanów, dla fanów.

Arcane, dziękuję że istniejesz.

Ostatnia scena z "What Could Have Been" doprowadziła mnie do łez i nawet się tego nie wstydzę ()


#netflix #seriale #arcane #gry
Pobierz L3gion - Arcane to jet kurła najlepszy serial jaki widziałem w ostatnich latach. Fabu...
źródło: comment_16398351935CbZOhpLRDIxgqX8be09CQ.jpg
  • 31
@wykopiwniczanin: Czytałem wszystko jak jeszcze grałem, więc znam, a przynajmniej znałem parę lat, od tego czasu trochę się zmieniło, ale fundamenty z gówna zostały.

@vartan > m&m???????? Uwielbiam, ale... Fabuła prosta jak konstrukcja cepa.

Mowa o uniwersum, a nie fabule. Uniwersum jest bez wątpienia #!$%@?, ale oryginalne i całkiem dobrze zbudowane. Jak pisałem wyżej wziąłem pierwsze gry jakie mi przyszły na myśl, czy uniwersum M&M jest w top 10 wszystkich gier?