Wpis z mikrobloga

@MrFisherman: Nie chciano mi sprzedać w McDonaldzie tego „popularnego” drwala na wynos ze względu na brak maseczki, gdzie 2m obok goście konsumowali swoje zajebiste bułeczki . P. S Kasjerka stała za szybą. Logiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gon70: @ks2m: mam nadzieje bo kurła jade z Krakowa do Gdyni na wigilie z pracy i kurła sie obawiam, że mnie do resteuracji nie wpuszczą i sobie tak na marne pojeżdże xD wysłałem zapytanie do tego lokalu to napisali że mają limity miejsc i że moge nie zostać wpuszczony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MrFisherman: ja właśnie dzisiaj nie zostałem wpuszczony do restauracji Horapa w Warszawie, bo chcieli żebym pokazał certyfikat, już lecę jakiemuś małemu chińskiemu ludzikowi pokazywać certyfikat. Jestem zaszczepiony ale nie mam zamiaru się nikomu #!$%@? spowiadać. Mam nadzieję że sobie głupi ryj rozwalą xD
może podeślę Rabuskowi info o restauracji. Przecież to trzeba piętnować, niech ludzie mają wybór a nie coś takiego #!$%@?ć. Gardzę i już nigdy więcej tam nie zjem, mam nadzieję że nie będę jedyny.


@MroczneCiacho: Podeślij podeślij, zawsze lubię knajpy gdzie mogę machnąć przez 0.5 sekundy paszportem Covidowym i mieć mentalny spokój od ludzi, którzy wszędzie widzą spiski NWO czy innego rządu światowego + mniej ludzi :3

Chociaż z tym mniej ludzi
Segregacja ludzi z jakiegokolwiek powodu jest słaba i powinna być piętnowana ale jak widać historia lubi zataczać koła.


@MrFisherman: ciekawi mnie w takim razie dlaczego nikt wcześniej nie widział problemu w klubach z selekcją na bramce ¯\_(ツ)_/¯
Mam teorię, że żaden klient szkalujących przedsiębiorców wprowadzających selekcję, nie był nigdy w takim klubie, bo albo nie wychodzi z domu, albo kluby to nie jego działka, a jak nagle mu kazali pokazać paszport
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niochland: #!$%@? już urus bo przyszpanował jak to wydaje 100+ zł w restauracji, #!$%@? co burzuj xD
Dobrze, że tacy zamordyści jak ty się oznaczają, no ale jak się czujesz nadczłowiekiem bo się zaszczepiles to ładnie masz w głowie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niochland: segregacja na bramkach to bardziej kwestia praktyczna bo przeważnie nie ma tyle miejsca co chętnych i jakby wszyscy chętni weszli to by się nie dało ruszać w środku xd w resteuracji jak nie ma wolnych miejsc to też nie wejdziesz a jednak nie jest to segregacja. Ogólnie to Ty możesz zarażać, ja mogę zarażać a jednak jesteśmy traktowani inaczej, nie widać w tym logiki.