Wpis z mikrobloga

Niesamowite - jak ostatnim razem pisałem że wstrzymanie się osłów Konfederacji od głosu w sprawie ustawy o TVN doprowadzi do jej przyjęcia, po odrzuceniu senackiego weta, to wypokowe grono kucy stwierdziło że #!$%@? się znam, a jako głupi lewak nie jestem w stanie ogarnąć rozumem genialności tego ruchu politycznego.

Nie uwierzycie, co się dzisiaj stało - ustawa przeszła. Któż mógł się tego spodziewać? Któż mógł to przewidzieć?

#polityka #4konserwy #bekazprawakow #neuropa
  • 16
to wypokowe grono kucy stwierdziło że #!$%@? się znam, a jako głupi lewak nie jestem w stanie ogarnąć rozumem genialności tego ruchu politycznego.


@mnik1: teraz jest narracja - "przecież głosy Konfederacji i tak by nic nie zmieniły" xDD

Ale dzięki, że o tym przypomniałeś. Poszukam potem tych komentarzy z cyklu: "spokojnie lewaczki - i tak to nie przejdzie".

Także przygotujcie sobie popcorn, bo fikołki Volkiego, L3stko i innych tuz Konfederacji mogą
Musieli się wstrzymać, bo narodowcy by zagłosowali na TAK.


@SirSherwood: Więc czemu musieli skoro niezależnie czy zagłosują na tak czy się wstrzymają to ustawa przechodzi? Mogli głosować jak tam uważają i efekt byłby ten sam. No ale takiego ciemniaka jak ty nie dałoby się wówczas przekonać że są wolnościowcami skoro zamykają usta mediom.
@powiedz: Oni to tłumaczą tak, że jakby korwiniści zagłosowali przeciw, to wtedy narodowcy by się wkurzyli i zagłosowali za. No to korwiniści zaproponowali, że się wstrzymają w zamian za to że narodowcy też się wstrzymają. Tak jak nie trafię konfederacji, tak tutaj zrobili prawdziwą politykę.