Wpis z mikrobloga

@wzor_fizyczny: to nie nic śmiesznego, tutaj także użytkownik się śmiał i potem płakał. Możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności dla przykładu bo za często używane jest określenie szczur w stosunku do innych użytkowników wykopu. I chcesz naprawdę być przykładem dla innych wykopowiczów aby wreszcie się to skończyło ?
  • 12
@zerohedge: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

No to sąd czy solóweczka, zdecyduj się xD Z nikim nie rozmawiałeś, tylko siedziałeś przez godzinę i pędzlowałeś mój profil, żeby się do czegoś przyczepić xD Przez całą godzinę myślałeś o mnie, to słodkie ()
@wzor_fizyczny: to nic osobistego, czyli twój problem z osobami nie zaszczepionymi jest po prostu taki, iż uważasz, że jak ktoś się zaszczepi to twój biznesik siłkowy będzie nadal działał bo przez ostanie lata notujesz same straty? Jeżeli chodzi o sprawę prawną to musisz być bardziej precyzyjny w swoich określeniach mojej osoby, wtedy będzie podstawa prawna które nie ma na dzień dzisiejszy z powodu twojego uogólnień.
@wzor_fizyczny: aktualnie mieszkam w Tulum ale jak chcesz mogę wynająć osiłka co będzie się bił za mnie, lecz wolał bym abyś dał upust swoim emocją i napisał co o mnie sądzisz myślisz. Widać iż jesteś po prostu biedakiem

Potwierdzam. U mnie na kierunku ścisłym, specjalizację "nauczycielską" wybierały największe tępaki( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ja poproszę o ceny wynajmu we Wrocławiu takie jak w Poznaniu, bo mieszkałem w
Podsumowując, bo całkiem zabawnie wyszło xD Straszysz mnie sądem, potem chcesz do mnie przyjechać, ale okazuje się, że mieszkasz w Meksyku, więc wyślesz w zastępstwie jakiegoś osiłka, a potem wracasz do straszenia sądem.
W międzyczasie siedzisz i wciąż pędzlujesz mój profil xD

SROGIE GRZYBY XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Zredukuj dawkę, bo trochę za wysoko latasz xD
@wzor_fizyczny: w sumie to było by najlepsze rozwiązanie nawet byśmy to nagrali przecież sam jesteś taki mocny, że mięśnie ci pękają. Nie sadze aby było by cie stać nawet na miejsce w Hostelu w Tulom, nauczyciel matematyki powiadasz - popytam się kogoś może jest jakiś osiłek uczący matmy w Wrocławiu co nienawidzi osób nie zaszczepionych. Twój profil + psychologiczny jest bardzo unikalny więc zapłacenie detektywowi który poszuka specyficznej osoby jak ty