Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dziarskiluj: mega ładne malowanie + jak mówisz, że geny dobre - myślę słitaśne, to uważam, że niech coś z jakimś godnym tematem wymyśli( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@podli: Mieszaniec, ubarwienie ma po brytyjczykach raczej, choć u maine coonów takie tez sie zdarza. Sierć ma gładką i gęstą, na klacie pod szyją będzie miał chyba trochę więcej włosiwia no i ogon też ma z tyłu dość gruby. 25%main 25%ragdol %25 brytyjczyk i 25% zwykły dachowiec.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dziarskiluj: o Panie, musisz mieć mega przyjemność z takim kitku, ostatnio na calico mam fazę (są niczym alternatywni xD), ale podobno jako towarzysz, to loteria.
Ale tak wstępnie, mooooze bym kupił małolata, jak dobrze porucha tata()
@podli: Będę myślał czy warto w ogóle, mu przez grzbiet idzie delikatny rudy pas, tak samo na jednej nóżce ma plamke rudą, no i na polikach coś mu wyskakuję. to nie wiem czy do tych potrójnie koorowych sie zalicza
@Dziarskiluj pozbawisz go najważniejszych i najmocniejszych hormonów jakie nim teraz kierują. Nie rozumiem idei kastrowania zwierząt domowych przez ich właścicieli. Być może się mylę, ale wydaje mi się ze jest to wielka krzywda dla zwierzaka.
Już prędzej bym kastrowal alimenciarzy
@Dziarskiluj bezdomnych kitków od #!$%@? wszędzie, serio nie ma potrzeby sprowadzania na świat kolejnych bo "tatuś ma ładną sierść" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Szczurrr no jasne że się mylisz, kastracja to przede wszystkim profilaktyka (ropomacicze, nowotwory hormonozalezne), one żyją totalnie normalnie, z tym że nie #!$%@? im w czasie rujki i tyle ¯_(ツ)_/¯