Wpis z mikrobloga

Mirki trzymacie mnie, poznałem loszke na tinderze i no strasznie była napalona na mnie, ją na dystans mocno trzymałem, zaprosiłem do domu dopiero gdzieś na trzecim spotkaniu i dochodzimy do czynu, a ona #!$%@? owłosiona, szumią kłaki wokół sraki… od razu mi się odechciało, na szczęście byłem trochę podchmielony, ale rano już takiego moralniaka złapałem.
Dlaczego te p0lki tak o siebie nie dbają, jak nie jakieś grube, to im wali z mordy albo właśnie cipy nie golą.
Uwierzcie mi, czasami lepiej sobie zwalić niż takie ruchać bazyle
#tinder #przegryw
  • 9
@paluszki_rybne: albo to bait albo są 4 możliwości: 1. kobieta była bardzo młoda(poniżej 18 lat), 2. bardzo stara (ale to raczej już po 50), 3. pochodzi z jakiejś głebokiej wsi, 4. jakaś konserwatywka (???)

Generalnie depilacja jest tak rozpowszechniona, że raczej łatwiej znaleźć kobietę, która się goli niż nie goli ¯\_(ツ)_/¯
@Nowelizacja: w kilku serialach nowych dla kobiet właśnie widziałam wątki pochwalne gdy młode dziewczyny do cimcirimci nie goliły, no i na feministycznych grupkach też się normalizuje niegolenie, więc raczej już nie jest to takie czarno białe