Wpis z mikrobloga

Hermes UK.

Zamówiłem jakieś śmieci w#z ebay z dostawa do sklepu bo wiedziałem ze wtedy nikogo w domu nie będzie. Jako ze od początku całej tej śmiesznej pandemii firmy kurierskie zamiast potwierdzenia pisemnego robią zdjęcie, nawet w przypadku przesyłek masowych do punktu by sztuka była.

Tego dzisiaj to chyba mocno poniosło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kurier #ebay #zakupy #uk #heheszki
FeyNiX - Hermes UK.

Zamówiłem jakieś śmieci w#z ebay z dostawa do sklepu bo wiedział...

źródło: comment_1639575542T68uRi0ejyA15iyNmx7tl0.jpg

Pobierz
  • 11
@SpoconyJamnik mała strata. Miasto ćpunów, z oficjalną strefą no-go gdzie straż pożarna nie zapuszcza się bez obstawy policji że względu na mieszkających tam patusów-białych chavsów. Główne miejsca pracy to fabryki kurczaków i meblarski obóz pracy. Kiedyś było ładnym i ważnym miastem portowym ale zostało zrównane z ziemią w trakcie II wojny światowej (łatwo je było znaleźć więc chętnie je bombardowano) a później zaorane przez limity połowów. To z Hull wypływał w świat
@SpoconyJamnik żeby nie było, że nie ma tam nic ciekawego - jest bardzo fajne rybkarium (the deep), galeria sztuki, muzeum morskie i street life museum. No i z jakiegoś powodu mają tam tanie samochody-spotkałem sporo osób z okolic Londynu które wspominały, że znają to miasto bo kupowały tam samochód.