Wpis z mikrobloga

Dramat, niektórzy ludzie to naprawdę nigdy się nie obudzą. Chłop po studiach, zaszczepiony, mówi ze blackout to nie jest lockdown energetyczny tylko po prostu prąd nigdy nie był zużywany w takiej ogromnej ilości jak teraz i nie stoją za tym żadne teorie spiskowe, nikt nie chce dla nas źle, nikt nie realizuję dalszej części planu zaczętej w marcu 2020, po prostu zapasy się kończą w europie. Ale mnie wkurzył wielki oświecony pan, tracę wiarę w ludzi gdy słyszę takie brednie. #koronawirus #szczepienia #bekazpodludzi #niebieskiepaski #rozowepaski #nwo #depopulacja #przegryw
  • 8
Ludzie nie uwierzą w żadne spiski, bo wychowali się w mentalności, że autorytety czyli władza nigdy nie kłamie i skoro nimi ktoś rządzi to na pewno jest mądrzejszy od nich. W tym wszystkim udziela się też mentalność chłopa pańszczyźnianego, który potrzebuje kogoś kto mu powie co ma robić i co myśleć i chęć przynależenia do grupy.
No i też jest problem taki, jaki opisał kiedyś jakiś wykopek, czyli że kiedy kłamstwo jest
@cechinimuszyna: Człowieka łatwiej oszukać, niż wytłumaczyć mu że został oszukany.
Jakiś czas temu kłóciłem się na stacji z pewna panią chirurg (była po 50 już) #!$%@?łą się że nie mam maseczki.
Chciałem łagodnie jej wyjaśnić że ta maseczka co ją ma na sobie wcale nie chroni. (miałą zwykła "chirurgiczną" gdyby jeszcze coś z filtrem FFP2. chociaz to też nie chroni) Bo pory w masce są kilka razy większe niż rozmiar wirusa.
@pozmu: Masz rację, ale ja chciałem żeby się tylko #!$%@?ła, nie będę przecież wchodził z nią w tak złożone wywody. Możemy pogadać jak bęę trzeżwy. ale maseczka chirurgiczna czy za filtrem KN95 FFp2 nie chroni przed zrażeniem
od SARS-CoV-2