Wpis z mikrobloga

le często po jakimś czasie dopiero wychodzą jakieś powikłania itp które są naprawdę do dupy typu problemy z oddychaniem czy po pół roku od choroby dalszy brak smaku i węchu i to są rzeczy które rzeczywiście mnie przerażają


@Bialek_Official: akurat szczepienie na to nie pomoze. Jestem szczepiony a i tak kompletnie stracilem wech i smak i nie wiem kiedy i czy w ogole go odzyskam
@Bialek_Official: w dupie mam czy się szczepisz czy nie. tylko nie rozumiem tego wrzucania na stronę ze śmiesznymi obrazkami potwierdzenia szczepienia i obnoszenia się z tym jakby wygrało się z rakiem. nie zrobiłeś nic zasługującego na szczególne uznanie, po prostu dostałeś zastrzyk a oczekujesz owacji na stojąco. nie jesteś ani lepszy ani gorszy od szczepów czy antyszczepów. zachorować i mieć #!$%@? przebieg możesz mieć jak każdy inny czego najlepszym przykładem jest
@masiakla: XD Który fragment jego wpisu sugeruje, że op "obnosi się z tym jakby wygrał z rakiem" albo "oczekuje owacji na stojąco"?

Mógłbyś napisać takie coś, gdyby pod zdjęciem dał opis w stylu "a wy szury co dalej niezaszczepieni" albo namawiał do tego innych, a tutaj typek po prostu wrzucił, wytłumaczył dlaczego to zrobił, nikogo nie namawiając, ani nie obrażając. Ty masz to w dupie, scrollujesz dalej tak jak 95% pozostałych
@masiakla: Mistrzu, wrzuciłem obrazek na stronę ze śmiesznymi obrazkami, a Ty do tego się przysraleś, że uważam to za osiągniecie jakieś xD

Zresztą na obiektywne osiągnięcia możemy się porównać tylko pewnie się zesrasz.