Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BlackTabby: wez jeszcze pod uwage dofinansowanie systemu opieki zdrowotnej. Mysle, ze to w jakich warunkach i w jaki sposob leczy sie ludzi na covid ma rowniez znaczenie - u nas masz podpinke do respiratora i zdychaj. Do tego u nas zgodny na covid to zgony na covid + 'wspolistniejace'. @antek_akrobata:

Porownaj sobie chociazby dane z Niemiec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BlackTabby: Bo nowe warianty są mniej śmiercionośne a ludzie poprzechodzili chorobę? W Indiach i Afryce też jest wypłaszczone a nie masz tam zbyt dużo zaszczepionych (czy maseczek jak srają na ulicach :) )
@BlackTabby: bo wiem jak wygląda procedura covidowa w Polsce w szpitalach. Jak ktoś umiera z dowolnego powodu zrobią wszystko by miał wpisany test pozytywny. Natomiast zaszczepionych nie testują w ogóle.

Widać że statystyki nie pokrywają się z innymi krajami. Zresztą i tak umierają głównie ludzie 70+.. Tu masz oficjalne statystyki.

Oni powinni się szczepić, ale to ich decyzja jeśli chcą umrzeć - niech mają chociaż godność w śmierci.
sorek - @BlackTabby: bo wiem jak wygląda procedura covidowa w Polsce w szpitalach. Ja...

źródło: comment_1639559632DRdBq51EI4ePB77eXc2nEm.jpg

Pobierz
@BlackTabby: zauważ, że w UK 42 % osób dorosłych przyjęło już 3 dawkę. To szczególnie ważne w przypadku osób, które szczepiły się Astrą (osoby >40rż), ponieważ ich ochrona ze strony przeciwciał szybciej zanikała. Badania pokazują, że przyjęcie dawki mRNA po tradycyjnej szczepionce jest bardzo efektywne. Obecnie, najwięcej aktywnych infekcji jest w grupie 2-11 lat, która nie była szczepiona (wg danych ONS). Wiadomo, że i tak umierać będą najstarsi i najsłabsi. Sposób
@BlackTabby: panie papiez starzy ludzie umieraja, w polsce dzietnosc gdzies realna 1.4, wiecej osob umiera niz sie rodzi

zreszta nie wiem jak wy wszyscy chcecie utrzymac zus bez zgonow, przeciez to jest kwa niemozliwe zeby na 50% niepracujacych cale ich zycie placic renty i emerytury